Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pracovní místa

  Měla by být zavedena živnost pomocný dělník a asistent- medik ve zdravotnictví. Volná, bez vzdělání. Stát by mohl dotovat i soc. a zdrav. pojištění. Řešilo by to problém řady asociálů a Rómů, kteří mají problém se zaměstnáním.Dalo by to více šancí pracovním agenturám ,vytvářet např. pracovní komanditní společnosti.Ve zdravotnictví by to mohlo snížit nedostatek sester a zlepšit zaplacení těch kvalifikovaných.
 • ČERNÝ PETR

  Ještě do včerejška večera to vypadalo, že se nenechá vidírat,nechá!Čí polívčičku jíš tomu zpívej.Teď by ho měli vidírat odboráři.Držím odborářům pěsti!!Plně je podporuji ve všech programech které požadují!Ve prospěch našeho státu.Blokády parlamentu, třeba týden.Nikoho nepustit ven ani dovnitř!
 • NEČAS 20 LET KRYJE ZLODĚJE.Z TITULŮ FUNKCÍ,KDE BYL,VĚDĚL A VÍ,KDO,KDY A KOLIK.

  NEČAS JE SPOLUZLODĚJ.SYNEK ESTÉBÁKA,KOMUNISTY,LAMPASÁKA.MAT KA BYLA ŠÉFKA KSČ V UH.HRADIŠTI.KDYBY NĚJACÍ BLÁZNI NEZAČALI ZVONIT KLÍČI,NEČAS BY JISTĚ BYL KVALITNÍ KÁDROVÁ REZERVA KSČ.O tom,že jeho rodina vítala v osmašedesátém okupanty,nepochybujte.Nečas na VŠ naháněl študáky do SČSP.DOST VÝMLUVNÉ.O sarajevu se také taktně mlčí.Že Nečas zařezával Klause a chtěl přeběhnout do Unie Svobody,prezident jistě dobře ví.Kdyby mu přeběh v Rožnově nezatrhli,kde by trapák dnes byl,že.US už neexistuje. *13*
 • Odvolat Kalouska

  Vážený pane premiére,je již na čase odvolat ministra financí Kalouska,který se netají s tím,že chce seškrtat devadesát miliard na výplaty soc.dávek(mateřské,rodičovké,p řídavky na děti,atd a nechce valorizovat důchody.Mám zato,že tyto drastické asociální škrty vyženou lidi do ulic a to se zbraní v ruce aby vaší vládu vyprovodili ze strakovy akademie ven.
  • Re: Odvolat Kalouska

   Nezijeme jako prasata v zite.myjeme nadobi ve studene vode,lednicka je 10 dni prazdna.Jsem invalidni,manzel vydela 11tis. cisty prijem dcera je svobodna matka momentalne nezamestnana na socialni davky pry nema narok.Manzel dojizdi do prace autem je cukrovkar ja beru tablety proti bolesti na stitnou zlazu a na vysoky tlak.Za zivotni minimum bychom museli bydlet bez elektriky a teple vody.Takova je zivotni uroven a politiky to nezajima.
  • Re: Odvolat Kalouska

   "SOUHLAS"!!!!!!!
 • soudruh Nečas

  Pane soudruhu Nečasi, kdy se u nás konečně vyčasí?Z našich dědů otců dřina, díky Petrovi vzníká nová Hirošima.V příštích volbách až zas budou,věřím že konečně zvítězí rozum a od válu půjdou.To vše si přejí normální lídé, slunce nad náma svítit konečně zas bude.Po Likvidátorovi Klause,Topolánka a Langra zrodil se nový flundrák.ODS,TOP.09 a VV,binec který po nich zůstane nahoru nikdo už nezvedne.Zakládají se tu strany nové vedou je však Jidášové, Kalousků a Johnů.Běžte všichni konečně už domů!!Nechali jste Koženýmu lodě které vydělávali 500 000 000. dolarů ročně lehce si člověk spočítá kolik to je v korunách, cukrovary jste nechali zlikvidovat, měli jsme 2000 tanků v armádě zbrojovky, jsou v čudu Tatra Kopřivnice, Poldi Kladno, kampeličky jste nechali vytunelovat, letecká firma Kunovice, nesmyslná výměna MIG 29 za usraný vrtulníky a takhle bych mohl pokračovat nadále.Podniky které jste dali do zahraničních ruk- z takových podniků do naší kasy nic nemáme a my prostí lidé máme platit vaše hnusné vrtochy? Už je načase pane Nečasy vzít hole do ruky a vymlátit tu lůzu odtamtud.Úmyslně likvidujete naše zemědělství,ještě chvíli a angličan koupí vše.Kolik prostředků příjde do naší kasy????Nic vy tuneláři a rozkradači našich majetků, Masaryk by vás kopal do zadnice. *13* *13*
 • Vždy jsem si myslela že uřad vlady je vrcholná instituce.Ale ,jak vidím je to obyčejný hambinec.Nečas s tou svou konkubinou tomu dali nálepku,BORDEL.Být NEČASEM tak chodím jen za tmy.Ale on všechny napadá a ještě vyhrožuje.Vidět že ODS je banda blbů jeden horší jak druhý.Druhou příčku po NEČASOVI nabírá blb s pitomým ksichtem BENDA.Jak končili jak ti blbci ministři ještě tleskali no na blázinec šmejdi jedni. *16* *11* *16*
 • Nečas to je hajzl který patří za mříže i s tou jeho konkubínou.Samozřejmě tam patří téměř všichni s ODS a knim patří i pan kníže trautenberk věčně spící mamlas a chemik-alchimista Kalousek co by maxizloděj.
 • Petr Dojebal,včechno projebal! *1* *1*
 • Nečas ty nejsi normální děláš ostudu rodině všichni se jim smějí
 • Synáček komunistického politruka ČSA, vystudovaného pod vedením moskevských poraděnků, který vzorně kolaboroval, po přepadení Československa, se sovětskou KGB. Za jiných okolností by byl postaven ke zdi jako vlastizrádce. A jelikož jablko od stromu daleko nepadne, synáček po sehraném komunistickém puči, který je hlupákům předkládán jako revoluce 1989, vedeným otrlými komunisty z Uherského Hradiště, Ostravy, Prahy, Brna a ostatních měst v rapublice. Pokud si nikdo ještě nevšimnul, tak všichni tito nesmírně odolní "polytycy" škodí naší závislé gubernii, již více jak dvacet let. Nelze se ani divit, když prochází amnestie se záměrem na nichž se dá nakrást miliardy korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit