Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Nečas miloval tak svoji rodinu a měl o ni strach, že jí musel opustit
  • Klenoty za dva miliony kabelky za padesát tisíc milenka Nagyová a pro lidi nic jen rozkradli vše a diví se.Takové poslat vlakem do koncentračních táborů.Gema Gema neb taký Nečas nikdy nepracoval ani v Rakousku,abyzažil jak pracují poctiví lidé co nekradou státní majetek jako voni z ods selanka zlodějů kteří byli organizovaní v době čssr ,ale nikoliv jako disidenti. *16*bsoffene briader vysokoškoláci.
  • Je mi Vás líto pane Nečasi a celé vlády.To co předvádíte národu tak to je hnus Příště volím Ferdu mravence a Brouka Pytlíka ty to tak neposerou jako Vy.
  • Rudý včera,modrý dnes,to je zloděj z ODS. *16*
  • Hajzle
  • Nečasi,že se nestydíš tak lhát že jsi chtěl oznámit vztah s konkubínou.Ta tvoje vláda všechny občany okradla a ta si dovolíš tu svoji pitomou vládu tak odměnit penězy daňových poplatníku.Všechny jste okradli jen sobě nadělili.Jsi sprostý panchart věřím že se ti to vráti i s úroky prase nenažrané *12* *12* *12* *12*
  • Mirajs, ty negramote, co jsi ty zač? Co jsi dokázal? Seber si svou kosu a vidle a mazej na pole, kam patříš!!!
  • Jak vidím svazáka Nečase jak táhne tu svoji baryšňu za ruku a ta se potutelně usmívá nemohu se vynadívat.Měli by je pěkně šoupnout do chládku.A zabavít baryšni majetek.Nemohla si na něj poctivě vydělat. *1* *1* *2* *15*
  • STÁVKA ODBORÁŘŮ

    Lidé kteří zvonily klíčema v roce 1989 aby se tam dostaly parchanti jaký tam máme dnes to je podle vás v pořádku? Dnes když lidé zvoní klíčema že nesouhlasí stouto rozkradačskou vládou toje špatně?Myslete na své děti!!VOLOVÉ STÁVKOKAZOVÉ!!Nebojtese svůj názor říkat otevřeně,protože držíte hubu tak je to díky vám že jsme tam kde jsme volíte neustále skorumpované politiky.Dinosaury... jak říká zkrachovalý novinář JON!!!sám říkal že sněma do vlády nepujde aby se od nich neušpinil naivní hlupák by mu ještě snad mohl věřit já ne!!Nečas sliboval že nebude zvyšovat poplatky ve zdravotnictví skutečnost je jiná.Debylové probuď te se konečně.O co jde stávkokazům to aby se rozkradly zbytky které ještě máme?Synek KOMUNISTŮ STB A CHOVÁ SE JAKO KOMUNISTI V 50 LETECH MINULÉHO STOLETÍ DOBRÁ ŠKOLA RODIČŮ!!.Dluhopisy nebrat záruka že za pět či deset let koupíte víc nemáte!!!Ani stát vám nemůže dát garance jste slépí a hloupý.Nečas tvrdí že jsme rukojmí odborářů hlupák by tomu věřil já ne.My jsme rukojmí této TOTALITNÍ NEČASOVÉ VLÁDY.Proto je třeba stupňovat tyto protesrní akce nechci se dožít toho že jednou skončím pod MOSTEM!!!A nedovedu si představit co bych dělal kdybych přišel o práci ze zdravotních důvodů.A proto se nenechte manipulovat touto vládou,já chci také důstojně žít atěšit se na další den který mám před sebou.Kdybych to šlo dávno v této zemi bezprávý nežiji!!!Lidé bděte!!
  • Už jdi Nečasi do hajzlu! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit