Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď aspoň slyšíme,kdo vedl tento stát.Ubohý ušlápnutý slaboch.Ty jeho reformy,stály za hov.o.Ještě že šel od valu.Jako politik absolutně neschopný.Měl by se stydět.... *11* *11* *11*
  • Pane Nečas, pámbů vás potrestá !
  • Již jednou jsem Vás oslovila,pane doktore, a to úředním dopisem na Úřad vlády ČR jako premiéra po velké manifestaci občanů a odborářů.Tehdy jsem doufala, že patříte ještě k těm slušnějším politikům, kteří ctí zásady demokracie/né té, Vámi v současnosti propagované,šité na míru všem lumpům/ a dokážete usměrnit potupné výroky "šlechtice" pana Schwarzenberga a jeho spolku o občanech této republiky.Mýlila jsem se, Vaše arogance moci byla a je i nadále do očí bijící.Jiný člověk by tzv.lezl kanálama, pane doktore! Nemohu pochopit,kde berete, spolu se svou, arogancí prošpikovanou, kamarilou jako je p.Šnajdr a spol.,odvahu po všech těch politických a společenských skandálech jen předstoupit před nás občany, které jste dostali do tohoto marasmu.Zničili jste vše, co mělo něco společného s lidskostí a lidskou solidaritou.Propagujete i nadále jen egoismus, bezohlednost a mamon.Opravdu Vám přeji, abyste alespoň na okamžik procitl z "virtuálního" života politika či lidově řečeno mocipána.Prospělo by Vám to zcela jistě v další životní etapě.
    Ráda bych věřila, že jste zajatcem svých chimér ,které Vám do hlavy vnutili Vaši političtí našeptávači.Bohužel, ale to při Vaší inteligenci nemůže být, ani pro Vás, omluvou.H.Šebestová
  • costo udělal z nasim státem *16* *16* jaky mas právo *16* ekonomika je v riti *16* di pryc z nasi vlády *16* *16* *16* já jen *8* vy pravicaci dete celá ods do riti *16* *16* *16*
    • pravda *3* *3*
  • Jakto,že v životopise tohodle darebáka a věčného suchara není napsáno,že byl aktivním členem ZO SSM a kandidátem KSČ.Tady V Rožnově to všichní vědí co to bylo za aktivního bolševického zme.tka.Za všechny prasárny,které předvádí se svými kumpány pro mafiia a proti této zemi,musí být co nejtvrději potrestán.Nečasi...příjde den...!!!
    • Ano, mšla by se ukázat pravda. Takového nefér a falešného člověka jsem
      už dávno neviděla. Tui drzost v jeho vyjádřeních-bez komentáře, on má snad proslulou "hroší kůži". A pořád mu to prochází. Koho si zvolili občané, ten nás reprezentuje - hrůza. čím víc je problémů, tím víc kolem sebe kope. s tím člověkem bych nechtěla žít. chudák manželka, ale takový asi nebýval, než vstoupil do velké politiky. Lidi se mšní a časy taky, nebo je to naopka? Libinka
      • Docela by mě zajímalo, kdo je podle Vás oním ideálem, koho by měla být politika plná. Pochlubte se se svou vizí, jsem zvědav. Hlavně nechci slyšet, že nikdo, na toto jsem alergický, někdo to prostě dělat musí, špinit si ruce za nás, co do politiky nemohou nebo nechtějí.
  • Pane Nečasi, už je na čase aby jste se zamyslel. Nakradeno máte dost, rozjebal jste co se dalo, ožebračil jste obyčejné lidi a pokud máte stále málo, tak to řekněte rovnou v televizi a lidi se finančně složí aby jste mohl v klidu žít až do smrti a to i Vaše děti a děti jejich dětí a jejich děti a Vy jste mohl z politiky odejít. Jsme obyčejní lidé, kteří by chtěli také žít, ale nemáme z čeho, protože jste všechno rozkradli. Stát má dluhy, které jste nadělali Vy a Vaši kolegové a tak by jste si je měli zaplatit. Klidně si to splácejte, z Vašich platů to nebude pro Vás problém, ale proč to mají splácet lidé, kteří si vydělávají poctivou prací. Vidíte sám, že Vaší vládě nikdo nevěří, ale Vy jste bezpáteřní a u koryta se držíte zuby nehty. Soudný člověk by dávno odešel, ale to Vy asi nejste. Kam jste to dotáhl? Lidi jezdí nakupovat do zahraničí, benzín a nafta se kupuje také v zahraničí, ale Vám to nevadí - napálíte poplatek ze vzduchu. Jen ať obyčejní lidé platí - předpokládám, že v poslanecké sněmovně je vzduch špatný a tak usoudíte, že politici poplatek ze vzduchu platit nebudou. Jasně - Vám podobné. Sečteno, podtrženo - dojebejte ještě co se dá a pak odejděte se slovy, že dluhy jste převzaly po předešlé vládě a tak se s tím nedalo nic dělat. Dalo!!!!! Kdyby jste nebyly tak hamižní tak dalo!!!! Ale nevadí, Vám je to stejně jedno, protože Vy tu nejste pro lidi ( oni už Vás stejně neuznávají ) ale Vy jste tu pro to, aby jste si co nejvíce nahrabal( konec konců nám lidem to i dokazujete ). Normální člověk pochopí, že když budu všechno zdražovat, tak lidi to přestanou kupovat. Proč peníze nevozit do zahraničí? On je asi velký problém srovnat ceny se zahraničím - to by Vám moc nezbylo. Ale lidi už to dlouho nevydrží, protože ono se to vydržet už nedá. Stále apelujete na lidi, že je vše v pořádku, ale proč nezkusíte s Vaší rodinou vzít 27000,-Kč a z těchto peněz žít celý měsíc a to opakovat několik měsíců po sobě? To už by nebylo ježdění v Audinách, saka atd. To by jste se musel jinak otáčet a možná by jste pak ty obyčejný lidi pochopil. Ale to je házení hrachu na zeď, protože Vás názor obyčejných lidí nezajímá - pokud by Vás zajímal, tak na diskuzi reagujete. Tak Vám na závěr přeji hodně peněz. To je asi jediné, co se Vám dá popřát.
  • Nečasi,měli by tě pověsit za ku.e,jak Musoliniho s tou tvoji bývalou milenkou.A všichni by se chodili na vás dívat.To si jedině zasloužíš.Ty zloději.S chamtivou mrchou.Byt tebou tak se vystěhuji.Ale kdo by tě chtěl nýmanda. *7* *9* *7* *9*
  • Bezcharakterní prase,tenhle bývalý kovaný bolševík a svazák.Prostě suchar a ztělesnění nuly.
    • Souhlasím, navíc přidávám - jako katolík opustil rodinu, manželku a čtyři děti,kvůli bezohledné prostitutce (doma nás učili, že žena která jde za peníze
      je k--va).
    • Souhlasím, navíc přidávám - jako katolík opustil rodinu, manželku a čtyři děti,kvůli bezohledné prostitutce (doma nás učili, že žena která jde za peníze
      je k--va).
  • Další za*raný ha*zl ! *10* *10* *16* *16*
  • NEČAS JE ....

    NEČAS FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit