Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakto,že v životopise tohodle darebáka a věčného suchara není napsáno,že byl aktivním členem ZO SSM a kandidátem KSČ.Tady V Rožnově to všichní vědí co to bylo za aktivního bolševického zme.tka.Za všechny prasárny,které předvádí se svými kumpány pro mafiia a proti této zemi,musí být co nejtvrději potrestán.Nečasi...příjde den...!!!
    • Ano, mšla by se ukázat pravda. Takového nefér a falešného člověka jsem
      už dávno neviděla. Tui drzost v jeho vyjádřeních-bez komentáře, on má snad proslulou "hroší kůži". A pořád mu to prochází. Koho si zvolili občané, ten nás reprezentuje - hrůza. čím víc je problémů, tím víc kolem sebe kope. s tím člověkem bych nechtěla žít. chudák manželka, ale takový asi nebýval, než vstoupil do velké politiky. Lidi se mšní a časy taky, nebo je to naopka? Libinka
      • Docela by mě zajímalo, kdo je podle Vás oním ideálem, koho by měla být politika plná. Pochlubte se se svou vizí, jsem zvědav. Hlavně nechci slyšet, že nikdo, na toto jsem alergický, někdo to prostě dělat musí, špinit si ruce za nás, co do politiky nemohou nebo nechtějí.
  • Synáček komunistického politruka ČSA, vystudovaného pod vedením moskevských poraděnků, který vzorně kolaboroval, po přepadení Československa, se sovětskou KGB. Za jiných okolností by byl postaven ke zdi jako vlastizrádce. A jelikož jablko od stromu daleko nepadne, synáček po sehraném komunistickém puči, který je hlupákům předkládán jako revoluce 1989, vedeným otrlými komunisty z Uherského Hradiště, Ostravy, Prahy, Brna a ostatních měst v rapublice. Pokud si nikdo ještě nevšimnul, tak všichni tito nesmírně odolní "polytycy" škodí naší závislé gubernii, již více jak dvacet let. Nelze se ani divit, když prochází amnestie se záměrem na nichž se dá nakrást miliardy korun.
  • Dobrý večer, pokud pro tuto republiku chcete ještě něco udělat, ne jen pro sebe, poradím Vám, pusťte si písničky 60. let a vykašlete se na úplatky. Prďte na EU. Uvolněte pracovní trh na úplnou volnost.(Švarc systém a smlouvy). Zdaňte shodně příjmy aď jsou odkůďkoliv. Pokud potřebujete pomoci, tak se na mě obraťte. Svoboda znamená i odpovědnost.

    Jan Litoš
    litosj@2hd.cz
    602 681 676
  • Je mi z této vlády do pláče.Neni obor který by nezdegeneroval.Hlavně at to skončí-zlatá doba před Kalouskem s Nečasem.
    A nyní? korupce,krádeže,úplatky,neschopnost atd.fuj
    • Když čtu životopis Nečase, tak mohu konstatovat, že tento člověk nic pro stát neudělal a umí dobře kecat. Ty čtyři roky co dělal v Tesle Rožnov mu mic nedalo. Možná tam dělal svačináře. Ale uměl dobře oblbnout lidi a ty začali cinkat. Zeptejte se dnes někoho kdo cinkal a jistě uslyšíte stejné odpovědí. Já tam byl,ale necinkal jsem. Když mě bylo 18 let, jeden odcův člověk mě řek. Až budeš velký, tak se nauč dobře mluvít a dejn se na politiku. A měl pravdu. On to někam dotáhl. Za můj život, jsem poznal hodně vychcánků, zřad politiků, jak součastných tak budoucích. Mohu vzpomenout například pana Kalouska. Když byl na vojně největší opilec a chytrá hlava. Dnes ho sleduji na obrazovce a dělá se člověku špatně. Ale takovej je život. Nedávno jsem seděl s kamarádem na pivu a on zase studoval školu s Vondrou. tak vyprávěl jaký byl Vondra nemastný na VŠ. A dnes taký je to pták. Před nějakou dobou jsem pracoval pod Vlasákem. Předal post ředidele a měl spočitáno, že bude starosta Hradce a ono ejhle, stal se nim Dvořák. A Vlasák okamžitě cupity naspátek. A takhle můžu pokračovat dál. Ale nemá to význam. Prostě nebrečme a jdeme dál. Politici jak za komunistů se měli a tyto dnešní jsme si je vypěstovali. Ať se kluci mají a kvetou.
    • Měl by se slavný ÚSTR podívat na období studia Nečase jak na gymnaziu v Uh. Hradišti, tak také na vysoké škole v Brně.Asi bychom byli
      překvapeni jeho politickou angažovaností, kdyby byla zveřejněna.
      Nazdar!!!!!! ústave!!!!! *12* ZEV
  • Nečasi Evropská unie řekla tobě a Kalouskovi vlastně celé té váší zlodějské skvatře at jdete do hajz..... za rozrádání evropských dotací.Tak konejte. *10*
  • pane kalousek, vy chete aby šli do prace lidi, a kam maji jit kdyš prace je i neni, dnes ani vyučeni tu praci nemaji- jsou doma na podpoře,, tak vam jeto jedno vy berete sve prachy dost,,tak je vam to jedno, jestli lide hladuji nebo ne,, zkuste vy brat miesične 8000, kč, jesli ztoho poplatite vše najem inkaso, a zbyde vam na cely miesic 1500. kč, budete stemi peniezmi spokojen, určite asy ne,, tak pomocte chudym lidem ne jen slibujete ale taki dodršte ten slib spravedlivie,, ne jen zdrařovat a ubyrat lidem penize ale taki nam pšydat penize,, aby jsme nehladovieli,, a jestly je vam to jedno, tak proto nic neudelate,,zkste brat ve vlade vy miesične 8000, kč, jak se vam to bude libyt, určite by ste zato nepracoval,,asy nykdo zvas,, pomocte všem chudym, ne jen bohatym, chude lidi maji taki narok řyt dobře jako jiny,
  • ty kteři oblbuji daf lidi, a jen slibuji ty by mneli odejit z vlady, protoře to tak kazeji jinym čest,ty kteři postupuji nespravedlivie, ty by mneli hned na hodynu propustit z vlady,lide potšebuji čestny lidi ve vlade a ne oblbovaci, co jen dokola pořad lřou, ře bude dobře,, a pšytom jen zdrařovani pořad dokola, z lidi sy nic nedelaji je jim to jedno co sy mysleji,, hlavne ře maji oni nabyte penieřenky, a mi muřeme umřit hlady,nykdy se dobře nebudeme myt, dokud pan prezydent propusti z vlady ty nečestne lidi, co neumneji dodrřet slovo,,a nedokařou lidem pomoci ve všem,,,diekuji všem ktery to čtou, a daji mi za pravdu,ja sy mislim ře uš toho bylo všeho dost,, bud pracuji pro naz nebo jen pro vladu,,, ja sy mislim ře pan prezydent bude pomahat fynančnie i chudym lidem a ře pomuře opravdu, ne jen pro bohate lidi,, mi chudy lidi taki chceme řyt,a nechceme uš dal hladoviet,,, at se zvyšej pšydavky na dieti, na kařde dite aby dali zpiet ,, to co jim vzali,,a at zvyšeji duchody,, kdyš maji na nodbuki penize, za jeden 300000, miliony daji, tak muřou i nam pšydat penize, zvyšyt řyvotne minima z 3000 kč, na, 5000, na osobu,diekuji všem za mou spravedlivou praudu kterou jsem napsal, pšeji hezky den, diki,,,
  • pan nečas ma rad jen sebe, ostatni ho nezajimaji,mořna ře řadna řena snim nebude, on bojuje jen o sve koryto, aby ho nepropustili tak vše proto dela,, jen toje zbytečny, lide ho nemaji radi, protoře jen chce zdrařovat a ubyrat penize chudym lidem,, mořna ře ho zkazyli penize,, i kdyš skonči, tak ma konto nabyty,, on určite nema rad dieti, kdyby mnel rad dieti, tak jim nesebere pšydavki, a nykdy nesniři,, on bojuje jen za sebe ne za chude lidi, ty ho nezajimaji, jeho zajima jen vlastni kapsa,, a to ře lide hladuji to ho taki nezajima, je muto vše jedno,, hlavne ře sy zase vymisly tvrde zakony na lidi, aby ho vlada mohla pochvalit, ře je aktyvni, ale lide ho nemaji nykdo radi,, spravedlivost a pravda vytiezi, amen,,
  • Nelíbí se mi sprosté urážky a neurvalé poznámky na účet politiků,ale ani politických stran...Vulgárnosti se vyskytují bohužel jak v pravém,tak i levém spektru sympatizantů...Z mnohých čiší "hospodské rozumy" a někteří jejich uživatelé mi připomínají ty,kteří:všemu rozumí,všude byli,všechno umí a všichni okolo nich jsou tupci....
  • Nedivím se Nečasové manželce že se takového lotra zbavila místo rozvodu mu měla zakroutit krkem protože po takovém hajzlovi a kurevníkovi nebude nikdo truchlit.Je to neschopný a velmi hloupý člověk patří za to co všechno napáchal při nejmenším aspoň za mříže.CHudáci jeho děti ty se musí hodně stydět za svého otce.Člověk si musí před takovým lumpem odplivnout,je to hnusák už na pohled.
    • Ó Bože, jak jsi hloupý... Vidina lacinějšího buřta ti definitivně zatemnila mozek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit