Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to náhodou známý "Péťa síťovka", když ukazoval plnou modrou
    síťovku s ODS a poloprázdnou s ČSSD, protože údajně ČSSD zvýší daně?
    A kdo daně zvyšuje doopravdy?
    A proč tento prolhanec neodstoupil už po nezdaru jejich předposlední
    vlády, když sliboval odstoupení v takzvané "Smlouvě s občany",
    kterou nedodrželi?
  • Boj o přežití českých lidí v našem státě kteří jsou bez práce tudíž bez peněz a možnosti si vydělat na živobytí, potýkají se denně se socíální genocídou co jíst a pít a jak zaplatit nájem na bydlení a co si obléct a jak a kde sehnat peníze. Naše vláda není schopná se postarat o potřeby občanů, dříve zaměstnají stále příchozí cizince z Ukrajiny, Běloruska a Albánie a tímto důvodem zasévají obrovskou rýhu do duší a srdcí mnohých z nás a my ostatní do jaké doby budeme tolerovat takovouto politiku? Dnes jsem si za pár korun byl koupit nějaký jidlo a prošel jsem se Holešovicema, všude ale opravdu všude sám cizinec a v tom krámě jsem myslel že dostanu infarkt, nějaký mulat a ještě jeden na prvni pohled cikáni si tam dovedli ukrajinsky mluvicí čubku, v ten okamžik jsem byl pohnut obrovským hněvem, tak naší lide chcípaj pod trízní sociální genocídy a cizinci si směle s úsměvem na tváři uživají českého státu jako by nic netušili, že tady překáží, a tohle
    musím snášet stále a stále. Není normální aby čech živořil a ukrajinec vysmatě si užíval. Já se do situace bez práce dostal né svou příčinou, ale protože opravdu práce u nás není, když tu jsou cizinci. Vzniká otázka a to mi zbývá už jen pár dni kdy můžu ještě zaplatit nájem a do týdne jsem na ulici, co a kdo a kdy s tím něco provede? Já budu za okamžik dalším bezdomovcem pokud neprodleně nenajdu práci, kterou stále nepřetržitě hledám, dnes jsem koupil annonci a taky přes internet, a odeslal jsem snad tisíce odpovědí na inzeráty o práci, ale očividně zbytečně. Koho zajímá táto zkáza?! Jsem moudrý, vzdělaný, inteligentní a rozum pracovat mám více néž dost, tak proč musím strádat a vyčkávat na ještě horší okamžik mého života kdy už jsem úplně vše prodal abych bydlel a jedl a pil, ted mám snad jen týden a pak ulice. Kdy už skončí ta sociální genocída a utrpení vy bestie, bude s váma naloženo jak zasluhujete, a že se musím ozvat už zrovna já jeden z milionu ten nejposlednější už stojí za řeč.....
    Jiří Klimovič allias William Wallaise, je čas nastartovat lid k pravé revoluci nikoli jen kecy...
    VZKAZ PRO ŠLECHTU A PRACHÁČE A TRAUTENBERKY:
    _______________________________________________________
    ,,ZAPALTE SVE MAJETKY A PENIZE ROZDEJTE CHUDYM A PROSTE ZA ODPUSTENI V KAZDEM DOME KDE JSTE LIDEM UBLIZOVALI A ODEJDETE PRYC, TO JE MUJ VZKAZ PRO VAS....WILLIAM WALLACE!,,
    viz facebook komunisticka strana cech a moravy, (e stesso il problema che c'é)
  • Vše nejhorší-ať se ti vráti všechen ten hnus,který jsi v této zemi nadělal!Ať jsi tu mezi námi na svobodě co nejkratší dobu!!!A nezapomeň ,na každou sviňi jednou dojde!
  • Vse nej ale myslím si o vás ne moc něco úplne jiného a ne pěkného *6* *7* *16* *11*
  • Nečase a Kalouska postavil ke stěně a odstřelit!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Nečase a Kalouska postavit ke stěně a odstřelit!!!!!!!!!!!! *16*
  • Je mi Vás líto pane Nečasi a celé vlády.To co předvádíte národu tak to je hnus Příště volím Ferdu mravence a Brouka Pytlíka ty to tak neposerou jako Vy.
  • Je obdivuhodné, jak tito komunističtí náhradníci, pocházející z nomenklaturních rodin, které vzorně kolaborovali s okupační sovětskou armádou,a tradičně se převlékli do rádoby demokratických hábitů mohou oblbovat celý národ. Je vidět, že zbabělí hradišťané se nezmohou ani na to, aby některý odvážlivec, který by napsal vyčerpávající pravdu o té-to rodince a celém příbuzenstvu. Vždyť sám hrdina Nečas spolu se Židlouskem zlikvidovali a rozkradli celou eskomoravskou armádu za dohledu dalšího hrdiny, letištního jmenovce Vincka.
  • Nemohu pochopit jak dlohotam tento bude.Nikdo z těchto zlodějských
    vládních činitelů neřekl, že by měli začít od sebe a to neúměrnými platy
    tak se senátem , který je k ničemu.At námpředvedou žít z 8000,- Kč
    a mít dvě děti. Jsou to Nečasovo je největší as hajzlem Kalouskem. *16* *8*Ty který to kontroluješ jsem to samé.
  • Nečas je jenom loutka a nitky tahá ten k...l Kalousek. Ten aby se udržel u koryta, tak by klidně nosil i uniformu čínské lidové armády. Ale jak se říká: " Na každou svini se voda uvaří" . PS: na něj ale bude muset být hóóódně velký kotel.
  • Vážený pane předsedo,
    je mi Vás líto a je mi líto celé ODS. Musíte natom být velmi špatně, když si do poslaneckých řad berete pana Pekárka, člověka kterého kolíňáci nevolili. Od koho dostal odsouzený člověk mandát?
    Pěkně jste to pohnojili. Naše početná rodina a známí a sousedé již ODS, pokud bude pod Vašim vedením volit - N E B U D E M E !!! - to snad opravdu raději komunisty a to nejsme sami.
    Škoda, dvacet let budování demokracie a vy jste to kvůli udržení se u koryta včetně Kalouska všechno vzdal.
    Pamatujte, že při příštích volbách ODS pohoří a kdo ví jestli se dostane do sněmovny. Po Vás zbude jen spálená zem
  • Vždy byl je a bude příposerka, pořád u něčeho chce být a z veškeré zodpovědnosti je připosraný. Měl prostě štěstí v neštěstí že všichni staří a vyzkoušená byli ve volbách vykřížkovaní a on zbyl jeko jediný a žel i nejhorší, no prostě příposerka.
  • Tak jestli k tomu mohu něco podotknout (na vojně jsem taky byl jako absolvent v poddůstojnické funkci), tak nejspíše některý z jeho rodičů nesouhlsil se vstupem vojsk 1968 a byl ze strany vyloučen - tj. nejvyšší stranický trest. Toto si pak nesly i děti. Jednak na vojně ("nepovyšovat!"), jednak -50 bodů při přijímačkách na VŠ - tehdy bylo nutno volit ty nepopulárnější obory, problémy s cestováním, i čímkoliv jiným, o čem se rozhodovalo na tehdy všemohoucích okresech a okresních sekretariátech, kde se běžně "likvidovali" nepohodlní (nezaměstnávat - jen nejhorší práce!) atd. Tak nevím. Ale moc charakteru mu z té doby nezůstalo.
  • Mě by zajímalo to samé,napadá druhé,ale sám kolem sebe mlží,ať mi nikdo neříká že se při tolika letech studií nevěnoval SSM:-( *12*
  • Prosím vás ví někdo něco o původu jeho rodičů, či nebyli v Ksč a v jakých funkcích atd, dík za odpověd
    klidně i na meil
    jelen1954@centrum.cz
  • ze zadu vypada jak d e m e n t ze predu to je pravda
  • V životě českého človíčka to chodí asi tak,dokud je obyčejná stereotypní nula tak se ještě může těšit ze své úspěšné práce,pokud mu jí na nějaký čas Nečas zajistil.Pak se stane něco nerozvážného v životě tohoto človíčka a dostane bič do ruky.Nyní jde o to,jest-li pozná,co takový bič dokáže s lidmi udělat,nebo jest-li je alespoň trochu inteligentní a bič zahodí s tím, že se s lidmi snaží domluvit.To odpovídá povaze Štíra.
    Jste sice v tomto znamení,ale hvězdy nasvědčují,že ve vás dříme pouhý břídil,kterému nemělo být svěřeno množství osudů a naopak se z vás stává stvoření které se naplňuje lidskou chudobou, nenávistí a soužením těch nejchudších.Jste v podstatě takový lidský neobrobek,dokonalá lidská kreatura,která si představuje jaký zde pro jeho život a těch nejbližších vyprodukuje zlaté tele.
    Nikoliv.Čas i Nečas je jen krátká episoda v životě člověka.A žádný Vlk,Duka,Papež a ti ostatní vlkodlaci nezachrání svými modlitbami nic, co je zřejmé, jasné a do budoucna viditelné.
    I kdyby jste se pane Nečasi peněz přežral kterých jste vyždímal z lidí,tak neuchráníte tím ani sebe ani ty,kterým se snažíte blaho poskytovat.Ono to vaše jednání se brzy začne projevovat.Nemějte obavy že se zrovna vám to vyhne.Dostanete jednoho dne takovou metelici a pak si vzpomeňte na tato vyznání.
  • nechápu jak takový darebák a ignorant lidí v této republice může pocházet z MORAVY!!!!!
  • ty jsi prase svazácký *12* *12* *12*
  • ta K u r v a sviňská.... *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit