Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu jak takový darebák a ignorant lidí v této republice může pocházet z MORAVY!!!!!
  • *10* *16* nnnnnnnnnnnnn
  • pane, je mi líto, že to došlo tak daleko. nebyl jste mi sympatický, ani vaše nová paní, ale teď bohužel nastala doba zúčtování a já vám oběma i s rodinami přeju pevné nervy. všichni jsme jen lidé a nikdo neví, jak by se zachoval na vašem místě a na místě těch, kteří pro obyčejné občany kážou vodu a sami pijí víno (placené jinými)
  • Je obdivuhodné, jak tito komunističtí náhradníci, pocházející z nomenklaturních rodin, které vzorně kolaborovali s okupační sovětskou armádou,a tradičně se převlékli do rádoby demokratických hábitů mohou oblbovat celý národ. Je vidět, že zbabělí hradišťané se nezmohou ani na to, aby některý odvážlivec, který by napsal vyčerpávající pravdu o té-to rodince a celém příbuzenstvu. Vždyť sám hrdina Nečas spolu se Židlouskem zlikvidovali a rozkradli celou eskomoravskou armádu za dohledu dalšího hrdiny, letištního jmenovce Vincka.
  • p. Nečas nepoučil jste se s povodních v roce 2002 a mysleli jste si že tato situace nastane za dalších sto let a proto jste neudělali opatření kdyby možná nastala dříve . Holeček
  • že se nechlubíš,že jako svazák v rožnově si si velmi ochotně klepal pravicí s Miloušem Jakešem při návštěvě v Tesle a nakonec ti nevadí ani komunistka Nagyová
    • Do Fišera se strefují,
      ale takovým jako je Nečas začíná životopis až rokem 1989. Jak zajímavé.
  • Necasi kalousku klausi meli byste uz davno viset za tu zlodejinu.jeste kradete v zahranici mafie kapitalisticka.schovavate se za demmokracii.mate stesti ze lidi nejdou do ulic jinak by jste viseli
  • soudruhu Necasi dojde na tebe zmrde
  • Necasi ty grazle budes viset lidi prijdou s kosama vidlema jste zlodeji komunisti vedeli proc vas veset zlodeje podvodniky a jeste jses tak osklivej vykrmenej jak prase akorat zabit
  • na ně vyrazit jak vBulharsku je to samy tady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit