Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečase a Kalouska postavit ke stěně a odstřelit!!!!!!!!!!!! *16*
  • Pan Necas je slusny, cestny clovek. To ale ti priznivci levice Sobotky, Haska, Skromacha apd staryF3ch struktur nemuzou videt....
    • Pani Olinko, pan Necas je stejny zlodej jako Mirek Kalousek. Vsechny zlodejiny akorat kryl!!!!!!! Lide teto zeme vzpamatujte se konecne a nevolte tyto zmrdy ozraly!!!!!!!! Uz toho bylo dost.
  • Jakým právem slabochu Nečasi urážíš všechny slušné a poctivé občany tohoto státu,
    jakým právem předseda ODS-Tvé strany Václav Klaus ministr financí v roce 1993 si vypůjčil z důchodového účtu nás všech 40 miliard korun na privatizaci, pod jejímž pláštíkem jste následně rozkradli a umožnili rozkrást majetek státu v hodnotě 3 bilióny korun, za který se do státního rozpočtu nic nevrátilo, jakým právem předseda Tvé strany ODS a předseda vlády M.Topolánek spolu s tehdejším (a nynějším) ministrem financí Miroslavem Kalouskem v roce 2009si z téhož účtu vypůjčili dalších 29 miliard korun. Těchto "vypůjčených" 69 miliard jsme se my všichni na důchodovém účtu nikdy nedočkali ! Vrať se do Tesly Rožnov, protože jen tam patříš! Politických rychlokvašek Tvého typu jako byli např. i Standa Gross, Marek Benda a další, kteří prakticky nic jiného než politiku nikdy nedělali, již Vás máme dost, stát jste dovedli do pekel - je fakticky již předlužený Vámi oficiálně vykazované přímé dluhy jsou podvodem na všech slušných a poctivých občanech tohoto státu, protože faktické zadlužení je řádově mnohem větší!
    Nejsem a nikdy jsem nebyl příslušníkem žádné politické strany a jsem tomu rád. Přestaňte nás už okrádat a zmizte někam do pekel !
  • PO pravdě - jediné, co je mi na tom pánovi sympatické, je původ z Jižní Moravy ...
  • pan nečas ma rad jen sebe, ostatni ho nezajimaji,mořna ře řadna řena snim nebude, on bojuje jen o sve koryto, aby ho nepropustili tak vše proto dela,, jen toje zbytečny, lide ho nemaji radi, protoře jen chce zdrařovat a ubyrat penize chudym lidem,, mořna ře ho zkazyli penize,, i kdyš skonči, tak ma konto nabyty,, on určite nema rad dieti, kdyby mnel rad dieti, tak jim nesebere pšydavki, a nykdy nesniři,, on bojuje jen za sebe ne za chude lidi, ty ho nezajimaji, jeho zajima jen vlastni kapsa,, a to ře lide hladuji to ho taki nezajima, je muto vše jedno,, hlavne ře sy zase vymisly tvrde zakony na lidi, aby ho vlada mohla pochvalit, ře je aktyvni, ale lide ho nemaji nykdo radi,, spravedlivost a pravda vytiezi, amen,,
  • Líbí se všem kapitalistům a používá aroganci moci něco je špatně s tou americkou demokracii jen pro vyvolené.Zapoměl odkud vzešel.Už by se to nemělo zametat pod koberec.Fandím Ti prezidente a budu Tě volit-VYDRŽETe PANE PREZIDENTE NÁROD TO OCENÍ
  • vymrdat
  • ty kteři oblbuji daf lidi, a jen slibuji ty by mneli odejit z vlady, protoře to tak kazeji jinym čest,ty kteři postupuji nespravedlivie, ty by mneli hned na hodynu propustit z vlady,lide potšebuji čestny lidi ve vlade a ne oblbovaci, co jen dokola pořad lřou, ře bude dobře,, a pšytom jen zdrařovani pořad dokola, z lidi sy nic nedelaji je jim to jedno co sy mysleji,, hlavne ře maji oni nabyte penieřenky, a mi muřeme umřit hlady,nykdy se dobře nebudeme myt, dokud pan prezydent propusti z vlady ty nečestne lidi, co neumneji dodrřet slovo,,a nedokařou lidem pomoci ve všem,,,diekuji všem ktery to čtou, a daji mi za pravdu,ja sy mislim ře uš toho bylo všeho dost,, bud pracuji pro naz nebo jen pro vladu,,, ja sy mislim ře pan prezydent bude pomahat fynančnie i chudym lidem a ře pomuře opravdu, ne jen pro bohate lidi,, mi chudy lidi taki chceme řyt,a nechceme uš dal hladoviet,,, at se zvyšej pšydavky na dieti, na kařde dite aby dali zpiet ,, to co jim vzali,,a at zvyšeji duchody,, kdyš maji na nodbuki penize, za jeden 300000, miliony daji, tak muřou i nam pšydat penize, zvyšyt řyvotne minima z 3000 kč, na, 5000, na osobu,diekuji všem za mou spravedlivou praudu kterou jsem napsal, pšeji hezky den, diki,,,
  • necase moc kradez a jeste umi moc schovat penez vase doma.... lide bude velkej tobe rozbije.... takovej jeste mluvis falesne uplne moc!!!!!!!!!!!! necase ze neumi rozdilni lide aby zivot... jeste mas drogy!!!!!! lide maji pravda ze nemaji penize a nestacil penez.... ty velkej svinak typ. hruba drt zubu. necase jako mafie fajn. bude lide nadavat nebo do hrobi.
  • Charakter se projevil-pád je zasloužený.Začínal být diktátorem,špatným ....výměna ministrů,zákony podle diktátu Mirdy... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit