Přejít na výpis diskuzí

Petr Pavel

OSOBNOST 21.9.2014 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • hurvinkovamorticie9

  😍😇♥♥☺☺ vojak general Simpoš prezident  Petr Pavel

 • Bjorn

  Musí vyhrát!

 • Bjorn

  Pavel Flanel for president!!!

 • Bjorn

  Petr Pavel je nejlepší. Je slušný, poctivý, důstojný a velice charismatický!

 • Je to pro mě generál korouhvička(kam fouká vítr tam se otočí) Jako visoký důstojník v NATO má podíl na bombardování Srbska,kde umírali nevinní lidé a to po tisících,alo k tomu se moc nehlásí !!! ( v roce 1999 Zástupce na velitelství NATO v Brunnsenu.

  • Bjorn

   To není pravda pane!

 • Kolik Petr Pavel měří 🤔

 • Petr Pavel je nejlepší možný kandidát na prezidenta České Republiky.Jsem si jistý že zvítězí.

 • alena2

  Pane generále, po shlédnutí pořadu na TV Seznam.cz dne 27. 6. t. r. v 10.30, bych Vám ráda sdělila svůj obdiv k tomu, co jste v pořadu řekl, a to především k tomu, že každý občan ČR má právo na to, si vytvořit svůj názor na cokoli, s čím se ve svém životě setká. Já, jako žena dnes již ve starobním důchodu, se cítím povinna Vám sdělit, že jsem se během svého života, především jako matka 2 dnes velmi úspěšných dětí, (podotýkám, že jako matka samoživitelka), setkala s nátlakem ze strany autorit, které mi vnucovaly postoje a chování pro mě nepřijatelné, které ohrožovaly mě i mé děti. Mé mateřství bylo ohrožováno těmito autoritami, které mi nejen vnucovali pro mě nepřijatelné a ohrožující jednání, ale provozovali i zákeřnou psychomanipulaci mě i mých dětí, kterou jsem byla ohrožována a na základě které mé chování i chování mých dětí nebylo vždy korektní, o což jsem se vždy snažila. Byla jsem vychovávána tak, a v tom duchu jsem vychovala i mé 2 děti, aby jakákoli osoba, se kterou přijdu do styku, byla respektována, totéž jsem se snažila prosadit i pro sebe a mé děti, bohužel marně. Pojem respektu vůči lidem ve Vašem okolí jsem zaznamenala i ve Vašem vystoupení ve výše zmíněném pořadu, proto cítím povinnost Vám za to poděkovat, neboť ho považuji za výjimečný, především u osob s profesním i lidským postavením, které je srovnatelné s tím Vaším. Ráda bych se Vám svěřila s tím, které autority v mém životě považuji za výjimečně ohrožující nejen vůči mé rodině, ale i ostatním občanům ČR: jsou to především pedagogové na všech úrovních vzdělávání, lékaři, kteří pro mě z neznámých důvodů jsou považováni za autority, a ne za osoby poskytující službu za účelem zachování zdraví; za nejhrůznější manipulanty, k tomu specielně školené, považuji k mé hrůze dlouhodobě prožívané, PSYCHOLOGY a TERAPEUTY, kteří by tak, jako zdravotníci, měli svým klientům či pacientům prospívat a pomáhat jim k samostatnému nezávislému jednání, já mám na základě dlouhodobé zkušenosti s těmito odborníky(!?) tu zkušenost, že s klienty a pacienty pracují tak, aby z nich udělali loutky ovladatelné kýmkoli, třeba žákem ZŠ nebo nějakým zločincem.

  Toto mé obsáhlé sdělení Vám poskytuji proto, že jsem si vědoma toho, že jako osoba s velmi významným státním posláním má Váš názor a postoj významný vliv na široké společenské vrstvy, a na základě toho, jak jsem Vás vyslechla v TV, doufám, že po přečtení tohoto mého sdělení snad budete ochoten svojí osobností zapůsobit na své okolí v tom smyslu, aby se v ČR zlepšilo to, čím jsem celý život nejenom já, ale i jiní, trpěla, protože Váš postoj občana ČR a významného ochránce bezpečí našeho státu na postu generála ČA, vnímám velice podobný tomu mému.

 • generál Terazky *5*
 • Pane Pavle!
  Rozdíl je jenom pouze v tom, že president nás informuje , zatímco Vy a Vám podobní politici všechno zatloukáte a schováváte se za vojenské tajemství či tzv. diplomacii. A hlavně nám nesdělujete pracdu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit