Přejít na výpis diskuzí

Petr Pavel

OSOBNOST 21.9.2014 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Pavel je nejlepší možný kandidát na prezidenta České Republiky.Jsem si jistý že zvítězí.

  • alena2

    Pane generále, po shlédnutí pořadu na TV Seznam.cz dne 27. 6. t. r. v 10.30, bych Vám ráda sdělila svůj obdiv k tomu, co jste v pořadu řekl, a to především k tomu, že každý občan ČR má právo na to, si vytvořit svůj názor na cokoli, s čím se ve svém životě setká. Já, jako žena dnes již ve starobním důchodu, se cítím povinna Vám sdělit, že jsem se během svého života, především jako matka 2 dnes velmi úspěšných dětí, (podotýkám, že jako matka samoživitelka), setkala s nátlakem ze strany autorit, které mi vnucovaly postoje a chování pro mě nepřijatelné, které ohrožovaly mě i mé děti. Mé mateřství bylo ohrožováno těmito autoritami, které mi nejen vnucovali pro mě nepřijatelné a ohrožující jednání, ale provozovali i zákeřnou psychomanipulaci mě i mých dětí, kterou jsem byla ohrožována a na základě které mé chování i chování mých dětí nebylo vždy korektní, o což jsem se vždy snažila. Byla jsem vychovávána tak, a v tom duchu jsem vychovala i mé 2 děti, aby jakákoli osoba, se kterou přijdu do styku, byla respektována, totéž jsem se snažila prosadit i pro sebe a mé děti, bohužel marně. Pojem respektu vůči lidem ve Vašem okolí jsem zaznamenala i ve Vašem vystoupení ve výše zmíněném pořadu, proto cítím povinnost Vám za to poděkovat, neboť ho považuji za výjimečný, především u osob s profesním i lidským postavením, které je srovnatelné s tím Vaším. Ráda bych se Vám svěřila s tím, které autority v mém životě považuji za výjimečně ohrožující nejen vůči mé rodině, ale i ostatním občanům ČR: jsou to především pedagogové na všech úrovních vzdělávání, lékaři, kteří pro mě z neznámých důvodů jsou považováni za autority, a ne za osoby poskytující službu za účelem zachování zdraví; za nejhrůznější manipulanty, k tomu specielně školené, považuji k mé hrůze dlouhodobě prožívané, PSYCHOLOGY a TERAPEUTY, kteří by tak, jako zdravotníci, měli svým klientům či pacientům prospívat a pomáhat jim k samostatnému nezávislému jednání, já mám na základě dlouhodobé zkušenosti s těmito odborníky(!?) tu zkušenost, že s klienty a pacienty pracují tak, aby z nich udělali loutky ovladatelné kýmkoli, třeba žákem ZŠ nebo nějakým zločincem.

    Toto mé obsáhlé sdělení Vám poskytuji proto, že jsem si vědoma toho, že jako osoba s velmi významným státním posláním má Váš názor a postoj významný vliv na široké společenské vrstvy, a na základě toho, jak jsem Vás vyslechla v TV, doufám, že po přečtení tohoto mého sdělení snad budete ochoten svojí osobností zapůsobit na své okolí v tom smyslu, aby se v ČR zlepšilo to, čím jsem celý život nejenom já, ale i jiní, trpěla, protože Váš postoj občana ČR a významného ochránce bezpečí našeho státu na postu generála ČA, vnímám velice podobný tomu mému.

  • generál Terazky *5*
  • Pane Pavle!
    Rozdíl je jenom pouze v tom, že president nás informuje , zatímco Vy a Vám podobní politici všechno zatloukáte a schováváte se za vojenské tajemství či tzv. diplomacii. A hlavně nám nesdělujete pracdu!
  • Gen.Petr Pavel se k tomu přiznal.
  • Pan generál,přísahal věrnost pracujícímu lidu vedenému komunistickou stranou Československa a jako věrný soudruh, dústojník ČSLA a člen KSČ odhodlaný bránit vlast proti NATO.
  • pan generál Petr Pavel je jeden z nejlepších vojáků .
    Brání svobodu,právo a demokracii na straně našeho největšího a již i dlouholetého spojence USA a NATO,jeho záslužná činnost byla odměněna jedním z nejvyšších americkým vyznamenáním ,díky lidem jako je pan Pavel je ČR západem,jednou z nejsvobodnějších zemí světa euroatlantické zóny a tam taky patří.
    Je to velikán českého národa a jeho památka bude v tomto směru historií připomínána,svobodomyslní lidé na něj budou vzpomínat právě takto a bude pro ně ikona svobody.
    Západní svobodný svět ho v tomto postaví na stejnou roveň s jedním z nejvěších velikánů Českého národa a tím je Václav Havel.
  • Komunista ve funkci předsedy vojenského výboru NATO
    Zveřejněno 8.7.2015 0 Komentáře5
    Generál Petr Pavel se ujal funkce předsedy Vojenského výboru NATO. Zvláštní na tom je, že generál Petr Pavel byl před rokem 1989 členem KSČ.

    V jeho oficiálním životopise o tom není ani zmínka a tak musí člověk trochu zapátrat.

    Jak to bylo s členstvím v KSČ generála Pavla se zabýval náš spisovatel a historik Pavel Kosatík: Máme právo vědět o novém muži v NATO co nejvíce:http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/pavel-kosatik-mame-pravo-vedet-o-novem-muzi-v-nato-co-nejvice–1399582 . Kosatík zdůrazňuje, že je třeba vědět o novém muži v NATO co nejvíc. Hledal například důkazy o možné generálově komunistické minulosti.

    Cituji: „Dost složitě se to hledá, tak jsem po určité době došel k závěru, že nebyl ve straně. No a pak jsem nakonec našel článek, že v 80. letech byl,“ říká.
  • Kam všude nás strana neposlala....
  • gen.Pavel to bere jako přestup ve fotbalu..
    • Raz tady a raz tam..Taky tu je ještě Čína KLDR Vietnam-kdyby se to otočilo-no typický český záchranář..
      Armádu ve které v Opavě jako Žižkovec a pak také ve výběrovém VYŠKOVĚ-dnes NATO vystudoval-mu zrušili...halt kdo umí umí kdo neumí-kouká..Ne každému je tohle umění dáno..Picek jak by smet..
      Bože a tak zme tých bolševikov čo to tárám fašistov bili..No jestli on má být hvězdou NATO..Věřím že by šel i k Putinovi jenže tam by měl tenhle pan armádní chameleon asi smůlu..
    • Raz tady a raz tam..Taky tu je ještě ČÍNA KLDR VIETNAM-kdyby se to otočilo-no typický český záchranář..
      Armádu ve které v Opavě jako Žižkovec a pak také ve výběrovém VYŠKOVĚ-dnes NATO vystudoval-mu zrušili...HALT KDO UMÍ UMÍ..NE KAŽDÉMU JE TOHLE UMĚNÍ DÁNO..PICEK JAK BY SMET..
      Bože a tak zme tých BOLŠEVIKOV čo to tárám FAŠISTOV bili..No jestli on má být hvězdou NATO tak NATO moc neprověřuje PROTOŽE KDYKOLIV HO ZRADÍ ODEPÍŠE A PŮJDE MU PO KRKU..Věřím že by šel i k PUTINOVI jenže tam by měl tenhle pan armádní chameleon asi smůlu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit