Přejít na výpis diskuzí

Petr Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seš dobrej

    Ze začátku jsem fandil všem ale těd jenom tobě a doufám že zas budeš hrát unás ve Vyškově.
  • Kde se na tě Sámer hrabe.Takovej bezva kluk jako ty,jsi prostě strašně roztomilý. :-)
  • narozky

    vše nej
  • Petr

    Já jsem stejně nejdřív fandila Petrovi, pak Petře,pak Samerovi a pak mi to bylo už jedno!
  • Narozky ;)

    Péťo, krásně zpíváš ! Vše nej !
  • Ahoj Petře jak se máš, prosim mohl bys mi dát tvoji adresu moc ráda bych ti napsala. Moc ses mi v superstar líbyl a pořád jsem pro tebe hlasovala .Ahoj tvoje navždy věrná fanynka. Prosím odepiš ahoj Karolína
  • pozdrav

    Ahoj Petře,prosím tě poslal bys my 2 podepsané fotky z věnováním pro Lenku,Báru.Posly to prosím postou na adresu:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Prosím posly to co nejdřív.Předem díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lenka
  • cauky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    nechces se seznamit uz jsem se s tebou videla na autogramiade v carfuru. cau ada a napis mi na tel 776613444 nebo na akolarikova@seznam.cz pá,pá,pá,pá,pá,pá,pá,pá,a mej se !!!!!!!
  • Chtělo by to aktuální životopis, Petr už dávno nezpívá s revivalem a už má i svou vlastní desku.
  • Jo taky si říkám, že by to chtělo nějakou aktualizaci. Skupina už není Bon Jovi revival.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit