Přejít na výpis diskuzí

Petr Průcha

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach jo

    Lidi, prosim vás, já Petra taky považuju za nejsuprovějšího a nejhezčího hokejistu na světě, ale občas je mi ho fakt líto, když ho denně zahlcujou takovýhle trapný holčičkovský kecy...
    Takový příspěvky mi přídou fakt trapný *9*
    Jinak Petrovi dál fandim a považuju ho za jednoho z nejsympatičtějších chlapů *4*
  • chudak

    malem sem se devcata pocurala smichy......urcite uz na vas ceka s otevrenou naruci *1*
  • Cau Peto jsi muj hokejovy vzor nosim na drese i tvoje cislo a bylo by leste lepsi kdyby ses mi ozval na email--- Bubik73@seznam.cz
  • Peta je nejkrasnejsi hokejista kteryho znam *14* je straaaaaaaaaaasne moc sladounkej *14* doufam ze se mu vsechno povede tak jak by chtel *3* *4* a at rangers letos vyhrajou *1* *3* snazte se *14*
  • Zdravím!

    Musim uznat, že na fotce, kde sedí u plotu mu to moc sluší
  • petře prosimte jaky mas e-mail jsi muj vzor v hokeji pls *4*
  • nedělejte si iluze ví za čím jde a nic jinýho ho nezajímá it is player on own side!!!!
  • Zdravim, je to strašně důležité a spěcháto, nemáte na Petra někdo kontakt nebo na jeho nějakého kamaráda,ztratila jsem ho, prosim pomozte.Díky jo a holky předtím než něco napíšete rozmyslete si to nebo se za to později budute stydět. Můj e-mail Elysey@seznam.cz
  • pro petulku

    ahoj petulko,ještě že je někdo ze zdravím rozumum a snaží se je tady zkrotit.Asi by se měli holky nad sebou první zamyslet a pak něco psat.jinak s tebou naprosto souhlasím,jen tak dále.Je vidět že se najdou rozumní lidi.měj se hezky. *4*
  • Bozinku!

    Zensky poblazneny,co blbnete???!!!Petr je vybornej hokejista,je hezkej a asi i sympatickej,ale damy pochybuju,ze nektera z vas ho zna a mely byste se rychle vratit k nam na zem... A prestat se predvadet...A obzvlast slecnky,co rikaj,ze ho znaji na rozdil od jinych.A pokud nelzou,tak Petra lituju,ze ma takovy "kamaradky"!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit