Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to presne tak, mam podobnou zkusenost jako Radka. Vyuziva naivity a duvery a jedine co umi, je vas obrat o penize a vysliknout do naha. Je to podvodnik co to ma perfektne nauceny. Nepodepisi se protoze mam strach ze by fotky jeste nekam dal.
    • pokazde kdyz petr sebl foti nekomercni foceni.....se pta za je nekdo ochoten dat za foceni penize na ktere se domluvily......a pokazde rika ze jsou lacinejsi kolegove........nevim v cem je podvodnik......nedal ti snad fotky??? nesplnil nejake podminky?? nedostala jsi skvele fotky??? chtel te snad oskukat?? nechtel.....no a spise to vypada na anonymni vety nejakych fotografu co by taky chtely a nemaji........znam petra dobre a jak rika....anonym je jak nuz zezadu.....a proto kdo se chcete na cokoliv zeptat ptejte se jeho
  • Pan fotograf bohužel pomohl k rozpadu mého vztahu . Z focení pro radost, kdy jsem chtěla nafotit fotky, které byli určené i jako překvapení pro přítele a měli se dát pověsit na zeď, se stalo focením pro pana fotografa. Nechala jsem, jak má napsáno, ten scénář a režii na něm, byla jsem přesvědčená, že ví co dělá. Musím říct, že při samotném focení mě přesvědčil, že fotit tyto fotografie je normální a je to běžné a připadala jsem si jako modelka. Ale po zhlédnutí fotek jsem došla k názoru, že z toho velkého množství se nedá použít skoro nic. Jsem přesvědčená, že kdyby byl profesionálem, tak by mne postupně nenásilně nevysvlékl a nenafotil by fotky, které by si na zeď doma nedal asi nikdo. Ani on sám doma takové fotografie na zdi nemá . Jen a pouze je použil k mojí nepřímé manipulaci. A pouhá ústní domluva o ceně a prostředí focení také nestačí. Cena pro „mne“ byla asi tak čtyřikrát vyšší než u jiného nejdražšího fotografa, což jsem si posléze zjistila. To omluvil tím, že u něj to bude na celý den a nejen v ateliéru. Nakonec bylo celé focení jinde a jinak, než jsme se vůbec domluvili. Cena měla být konečná, neměla jsem zaplatit ani o korunu navíc, ale už se jaksi zapomněl zmínit, že v tom není cena za vytisknutí vybraných fotografií, které mi nabízel asi tak 10x dráž než ve skutečnosti stojí, v řádech tisíců za ks. Od první schůzky až po vybírání fotografií má přesně naučený scénář lží jak donutit někoho k něčemu, co vlastně vůbec nechce. Pan fotograf opravdu svou „práci“ umí dobře.
    • no asi je hodne sikovny,,,,,kdyz se 30 leta zena necha vysleci....a pak si stezuje.....a cena..me taky fotil nebylo to levne ale uzasne....nahodou vim jak to probihalo -to foceni ktere se udajne podilelo na rozpadu vztahu......fotilo se to soubezne s mym focenim.....a vite co......pripada me to jako by si nekdo koupil mercedes-potom nadaval ze je drazzsi nez dacia a po tydnu ho rozbil na rovne silnici protoze se nenaucil ridit......ale za vse muze ta automobilka........fotografie petra sebla jsou uzasne a skvele.....ale jaky bude jejich dalsi osud...to zalezi n tom kdo si je zaplatil.....ne
  • fotoobrazy slavnych tatinku od petra sebla jsou u nas v TELCI na zamku k videni ted pres leto......
  • pan sebl pro nas fotit katalog....jo takhle ma fungovat profesional.bylo videt ze doto daval vsechno..a malem ho prejel vlak i s modelkou *5*
  • videl jsem petra fotit .v italii na plazi modu....na cele plazi se zastavil zivot a vsichni jen koukali na to divadlo..fakt dobry super zazitek *14*
  • katalog slavnych tatinku

    videl jsem par fotek z noveho kalendare.
    sporcl, liska, matonoha, zelezny.....fakt hodne cool.... *3*
  • vystava v praze

    dekuji za vernisaz v praze v prestizni galerii VZP.
    moc se mi libila atmosfera a fotografie jen tak dal.....M *14*
  • Miss Dedíková

    Dedíková? co blázníte? jakápak Miss? Tou se stala asi omylem, už před pár lety a nevím proč a kdo z ní stále dělá celbritu...To se může stát jenom Brně a v ČR...Koutný, Brno
  • bezva foceni

    chtela bych podekovat celemu tymu fotostudia petr sebla ze uzasnou pomoc pri foceni pro nasi spolecnost a i kdyz byl hodne pracovne vytizen tak to bylo super
    marketa *14*
  • foceni v lednici

    na zacatku tydne jsem byla s pritelem na zamku v Lednici a vidime zablesky ze skleniku
    jako byvala modelka se me to bylo zname a tak jsem se sla podivat bliz a videla jsem fotit novou kolekci pradla se slavnyma modelkama a fotografem petr seblem
    vsim si me a pozval me se podivat do sleniku.
    moc se mi to libilo a chci panu fotografovi podekovat krista *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit