Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jsi magor nebo co... pises jako treti osoba pak se pod to podepises,, mel by ses nechat vysetrit magore ....(vitanym hostem.........petr mel kvuli
    nemu .ze se ho zastaval sam problem....a jak rika petr golf opravdu neumim ale bavi me.....no c sobotu hraje dalsi turnaj.........prijdte se dusane podivat....teda pokud vas na velkou cenu pusti......) vsim te si ,, ze napise bavi me ,, a pise v treti osobe.,, to je na blazines.. je to blazen s fotakem.. co cesky neumi..prosim, uz mu nekdo zavrete hubu a seberte pocitac... jo a nedavno jsme nekde videli, ze umi anglicky ,spanelsky a italsky... ten magor neumi ani poradne cesky.....
    • Ano, Šebl se chlubí, že umí několik světových jazyku - a neumí NIC! Anglicky umí jen "cool" a tím to konci. Lže také, že má několik vysokých skol............být jeho mámou, asi bych se sakra styděla
  • ty jsi magor nebo co... pises jako treti osoba pak se pod to podepises,, mel by ses nechat vysetrit magore ....(vitanym hostem.........petr mel kvuli
    nemu .ze se ho zastaval sam problem....a jak rika petr golf opravdu neumim ale bavi me.....no c sobotu hraje dalsi turnaj.........prijdte se dusane podivat....teda pokud vas na velkou cenu pusti......) vsimne te si ,, ze napise bavi me ,, a pise v treti osobe.,, to je na blazines.. je to blazen s fotakem.. co cesky neumi..prosim, uz mu nekdo zavrete hubu a seberte pocitac...
  • ne me ale tem lidem, kteri poctive hrali golf , a vy dva jste je obrali o ceny 1 paní STANÍKOVÁ Evelína 2.HORŇÁČEK Lukáš a 3.ŠTOFANIKOVÁ Martina
  • http://cgf.cz/TournResultGolfer.aspx?IdTournament=353737521&IDTournCategory=353737557&IDGolfer=327518188 tak tady je odkaz . na 18 si zahral 6.. tak se vzpamatuj. .. a omluv se
  • Seble, zná te cele Brno (nejen Brno) ze neumíš fotit a ze podvod je tvůj denni chleba. Obklopujes se úzkým okruhem lidi, kteří také dřív nebo později procitnou. Jen hlupák s tebou zůstane!!! V golfu přece nemůžeš se svým charakterem byt pozadu... Těšíme se se na tvé prispevky šebl tentokrat jako modelka
  • v anglii by te dozivotne vyloucili z klubu... pokud te golf bavi tak se nauc pravidla .. jak se citis kdyz jsi vyhral podvodem a osidil si o cenu 9 leteho kluka nebo pripravil o cenu ..
    • Okrade kde koho, tak co by ne 9 letého kluka. O vlastního syna se nestará tak co by mu záleželo na nějakém cizím. *16*
    • jasne tomu se rika udelat kozla zahradnikem.........no posledni jamku na tom turnaji ....ta byla myslim proskrknuta......jako za deset tak ti nevim draku co je na tom spatne
  • videl jsem jak si zahral posledni jamku ..podvadel si .. a jsem zvedavej jestli pred golfovou komisi uspejes...a sam si me rikal ze jste oba dva podvadeli... a golf si zahraji kde budu chtit. klidne i na autodromu ..ja mam svedomi ciste ..
    • svedomi.....ty vis co to je????????????fakt nekecej opravdu.....mo teda......
    • no a ted tu o cervene karkulce.......
  • Petr Sebl mne fotil a fotky mne predal uplne rozmazane. Kdyz jsem mu ukazala, ze toto by fotograf nikdy nemohl udelat, byl na mne hruby. Nikdy se nenechejte od Sebla fotit, on to neumí. *9*
  • no jo...ale ma svuj byt...svou garaz....svou hospodu...svuj dum....sve motorky a fotky co sklizi uspechy..... sve fotaky sve studio sve clenstvi golfove......a nema dluhy.a byla bych velmi opatrna s rvrzenim o negolfovem nesportovnim chovani....jelikoz pan hozak je jediny co neco takoveho tvrdi....a to ani nebyl u toho kdy k tomu melo dojit.......a na kaskade on opravdu neni vitanym hostem.........petr mel kvuli
    nemu .ze se ho zastaval sam problem....a jak rika petr golf opravdu neumim ale bavi me.....no c sobotu hraje dalsi turnaj.........prijdte se dusane podivat....teda pokud vas na velkou cenu pusti......
    • Byt na nádraží? No asi byl levný, kdo by si jinak koupil byt vedle projíždějících vlaku. Garáž na úplne opačném konci Brna, to se vyplatí. Ale sjede si par zastávek vlakem - asi z Reckovic je nejbližší zastávka a je za par minut doma. Tedy pokud ma na salinkartu.....
  • Hodně velké komplexy bych viděl spíše u pana Šebla, musí si chválit stále svoje podřadné fotografie, je pisatelem příspěvků zastávající se sama sebe - pod různými jmeny tady (od vyliž mi ... po modelka). Taky se sem sám přihlásil, sám si fandí. A nejen tady. Je spokojený se svým bytem v těsné blízkosti vlaků přímo na nádraží;se svojí garáží, kam chce jít do budoucna bydlet. Je spokojený se svým svědomím. Nevadí mu, že velice slušně řečeno podvedl ve svém životě spoustu lidí, kteří mu pomohli, lže a lže..... Když už neví kudy kam, hledá komplexy u jiných, lže a lže a vyhrožuje rakovinou.......to mu jde dobře. Jen tak dál Petře a drž se (všichni ti držíme pěsti - Vyliž mi, modelka, kosmonaut, modelka......)Přej a bude ti přáno *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit