Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • polianah

    miluju tě

    on změnil muj život to on mně udělal šťastnou miluju Tě Péťo moc a díky že jsi muj život s tebou je moc krásnej a chci aby všichni věděli že tě miluju a že ty myluješ mně a že celej život budeme jen spolu LÁSKO *14*
  • nejkys sexy

    Petr je děsně sexy,krásnej,plostě nejhezčí herec z čech !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    Všechno nej. *1*
  • sendygb

    Herec

    doporučuji všem divadelní představení Tančírna, kde Petr exceluje !!!! *3*
    • Re: Herec

      jéé,právě s Tančírnou k nám mají dojet v květnu,takže se mám na co těšit,jo?:)
      • sendygb

        Re: Re: Herec

        jj,je to úžasné představení, už jsem na něm byla podruhé, a ještě teď jsem nadšená !!!!!!Zaručuji, že se budeš skvěle bavit !!!!!!! *3* *3* *3*
  • Vše nej

    Vše nej k narozeninám hlavně hodně zdraví a hodně pracovních úspěchů přeje Monika. *3*
  • legoplast

    narozky

    V životě poznej jenom lásku,
    lásku krásnou,šťastnou jen.
    Ať každý smutek ihned zmizí,
    tak jako ráno mizí sen.


    VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZENINÁM *14*
  • avril122

    Všechno nejlepší

    Přeju panu Vágnerovi všechno nelepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů v kariéře.. *3*
  • michalka1994

    Pro Pěťu

    Ahojky! takže Péťo, přeju ti všechno nejlepší k narozeninám a hodně zdraví a mnoho krásných pracovních nabídek !! *3*
  • baruska1993

    narozeniny

    Petře,všechno nejlepší k Tvým narozeninám,hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody a úspěchů v kariéře *14* *14*
  • Petr Vágner

    Milý Petře.
    Příjmi ode mě blahopřání,gratulaci
    k Tvým 32.narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví a ještě dostatek sil. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit