Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafa07

    Krása

    No to je vážně kousek!! No to nejude! Já bych se na něj vydržela dívat třeba i týdny! Ten je takovej sladkej! Takovej malinkej plyšáček. A tý krásný svaly a to tetování! No fakt to nejde! Je fakt hezkej. Ten se pánu Bohu vážně povedl!Prostě dokonalost! I LOWE!! *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14*
  • avril122

    Všechno nejlepší

    Přeju panu Vágnerovi všechno nelepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů v kariéře.. *3*
  • nejkys sexy

    Petr je děsně sexy,krásnej,plostě nejhezčí herec z čech !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Péééťa;-)

    No prostě PÉŤA;-) je super a děsně hezkej, ale nemá mě rááád;-) to neva já jeho jo, protože pracuje na E2;-)
  • Netrebalo by uz nieco zmenit v kolonke rodinny stav??? :(
  • ano ano

    Bože to je tak krásný chlap *14* ano ano nejhezčí herec v ordinaci *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Re: ano ano

      máš pravdu *14* je úplně Boží *14*
  • miley11cyrus

    supr

    ten je krásnej vše nejlepěí
  • michalka1994

    Pro Pěťu

    Ahojky! takže Péťo, přeju ti všechno nejlepší k narozeninám a hodně zdraví a mnoho krásných pracovních nabídek !! *3*
  • Vše nej

    Vše nej k narozeninám hlavně hodně zdraví a hodně pracovních úspěchů přeje Monika. *3*
  • Kocour jeden

    ahoj kočičáku,viděla jsem tě v TV, jak si moderoval snídani s Novou a vždycky jsem se těšila až tě ráno zase uvidím, pak si ale zmizel z obrazovky a ted tě mohu "jen" poslouchat na Evropě 2. Držím ti palečky, přeji hodně úspěchů...posílám mnoho polibků...
    PS: slyšela jsem, že budeš hrát v seriálu ULICE na NOVĚ, tak to se budu moc těšit... *3*
    • Re: Kocour jeden

      kočičák je hovno od kočky,to je nechutný *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit