Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexy vyhazovač

    Jako Suzzie, sedumnáct, která je jako fakt sexy, ve Vyhazovačích naprosto dokonalej! Ajako vyhazovač nebo hoper taky nemáš chybu! Ale "je tak málo volnech princů z kouzelných oříšků" je nezapomenutelný :D Byla sem na tom dvakrát a půjdu snad i potřetí, protože je to fakt sranda! *1* A ta sexy fotka na stěně v restauraci..tu bych nejradši ukradla domů *4*
    • Re: Sexy vyhazovač

      TAky jsem viděla Vyhazovače,i když mě nejvíc bral Ernesto Čekan...ZAložila jsem diskuzi,jestli chcete,přijďte si pokecat..
      http://forum.lide.cz/for um.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=82 105&auth=
  • Auto, Shelka

    Ahoj, taky ses na to auto dneska na Shelce mohl dívat lépe....málem sis vykroutil krk :) Slušelo ti to
  • martinka38

    Ach ten Péťa...

    Petr je sexy saniťák se sladkým úsměvem!!! *14* Kdybych si tak zlomila nohu a on mě odvezl!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ach ten Péťa...

      s tím se neda nic jinyho nez jen souhlasit *4*
    • angelika.

      Re: Ach ten Péťa...

      Martinko,souhlasim s tebou na 100% *1* *1*
      • baruska1993

        Re: Re: Ach ten Péťa...

        souhlasím s váma oběma
  • legoplast

    narozky

    V životě poznej jenom lásku,
    lásku krásnou,šťastnou jen.
    Ať každý smutek ihned zmizí,
    tak jako ráno mizí sen.


    VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZENINÁM *14*
  • sendygb

    Záchranář

    zase jeden krásnej chlap, na kterého by se člověk vydržel dívat hodiny *14* *14* *14*
  • miley11cyrus

    r

    nevíte někdo na něho email?pls odpovězte na můj profil
  • sendygb

    Herec

    doporučuji všem divadelní představení Tančírna, kde Petr exceluje !!!! *3*
    • Re: Herec

      jéé,právě s Tančírnou k nám mají dojet v květnu,takže se mám na co těšit,jo?:)
      • sendygb

        Re: Re: Herec

        jj,je to úžasné představení, už jsem na něm byla podruhé, a ještě teď jsem nadšená !!!!!!Zaručuji, že se budeš skvěle bavit !!!!!!! *3* *3* *3*
  • p.petulkaa33

    Všechno nej. *1*
  • polianah

    miluju tě

    on změnil muj život to on mně udělal šťastnou miluju Tě Péťo moc a díky že jsi muj život s tebou je moc krásnej a chci aby všichni věděli že tě miluju a že ty myluješ mně a že celej život budeme jen spolu LÁSKO *14*
  • Maturák GJB Beroun-Kladno

    Ahoj, díky moc za velmi pěkné, vtipné a úžasné moderování našeho maturitního plesu *3* *4* .. a též za krásnou fotečku.. *4* měj se krásně Jana *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit