Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilonka94

    !!!!!

    Je fak toc pěknej....jak by řekla moje kamaratka....upa šukézní :d
  • Miluju ho !!!

    Ahoj lidi petr musi bejt muj je mi fuk zenje ženatej je tak šukézni ploste k ošukani ja ho s nat znasilnim !strasne moc ho miluju !!!asi se postaram o to aby se rozvedli a pak snim zacnu chodit (miluju te petre !!) *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Anonymka

    Ano Petr Vágner je nádherný, je to borec hlavně v Ordinaci v růžové zahradě....... *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Re: ...

    jo souhlasím...strašně moc krááááááááásnej *14* *14* *14*
  • -----

    Já ho asi miluju!! *4* *1* *8*
  • KLOKANEK

    AHOJ KAPITANE JAK SE MATE A JAK SE VAM LIBIL BOWLING V SOBOTU ,JA SI MYSLIM ,ZE NAM TO SLO ,BYLI JSME DOBRA SKUPINA ,TAK SE ZATIM MEJTE PEKNE KAPITANE PA KAROLINA VRBOVA ,DRAHA4 *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • lina25

    Re: svobodný???

    Není svobodnej. Je 4 roky ženatej a má roční dcerku.
  • svobodný???

    rodinný stav: svobodný?Jak takhle krásnej chlap může bejt svobodnej?Ten musí mít na každým prstě deset holke nejmíň... *9*
  • petr

    moc šikovnej herec vyborně hraje mam ho najraděj ze všech hercu co jsou a v ordinaci mu to vždycky sluší *1* *1* plostě je klasnej sam o sobě že *14* *14* *14*
  • julcax

    ...

    jezis on je tak krásný *14* *14* *14*
  • Re: Vyhazovači

    ve vyhazovačích byl fakt úžasnej...já sem se smála od začátku do konce *15* chodila bych na to klidně denně *15*
  • lina25

    lina25

    Kolega z práce.Tohle je fakt pohodář *3*
  • terita46

    Vyhazovači

    Tak sem včera byla na vyhazovačích a Petr tam byl výbornej...takhle sem se hodně dlouhoh nezasmála *14*
  • Re: Sexy vyhazovač

    TAky jsem viděla Vyhazovače,i když mě nejvíc bral Ernesto Čekan...ZAložila jsem diskuzi,jestli chcete,přijďte si pokecat..
    http://forum.lide.cz/for um.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=82 105&auth=
  • jaruskar.

    OčKo

    Lidisky vzdyt Petu muzete videt i na ocku!!!!!!!!!!je fakt bozi a ty kerky nadhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*LO VE* *3*
  • Re: ano ano

    máš pravdu *14* je úplně Boží *14*
  • ano ano

    Bože to je tak krásný chlap *14* ano ano nejhezčí herec v ordinaci *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • lori

    HURÁÁÁ

    Panebože!! KONEČNĚ hraje v ordinace nějaký krásný herec! Teda jak v seriálu ordinace... zahlédnu červenou záchranářskou bundu, tak hotovo *1* nikdo na mě nesmí ani promluvit *1* *1* Teda Peťo DRŽ SE TAM!!Je to tam pořád každý s každým, ale ty si tam ZATÍM vyjímka *3* Tak jen tak dál. Su ráda že mám nějaký idol v řadě herců *1* čau čau
  • Sexy vyhazovač

    Jako Suzzie, sedumnáct, která je jako fakt sexy, ve Vyhazovačích naprosto dokonalej! Ajako vyhazovač nebo hoper taky nemáš chybu! Ale "je tak málo volnech princů z kouzelných oříšků" je nezapomenutelný :D Byla sem na tom dvakrát a půjdu snad i potřetí, protože je to fakt sranda! *1* A ta sexy fotka na stěně v restauraci..tu bych nejradši ukradla domů *4*
  • Fše nej

    Tak Péťo zas o rok starší...ale neboj nende to widět...tak ti přeju hodně, štěstí, zdrawí a hlawně lásky...páč té je oprawdu třeba...posílám wwééélků narozeninowů pusu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit