Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej
  • No hej, on je taky krasny... Len skoda, ze ani mna asi nema rad :( S kym tento fesak chodi?
  • ?

    ...tak uz vím,proč nemáš rád datum svýho narození :-)) Ale ze školy už jsi venku,takže 1.9 je docela dobrý ...
  • Fše nej

    Tak Péťo zas o rok starší...ale neboj nende to widět...tak ti přeju hodně, štěstí, zdrawí a hlawně lásky...páč té je oprawdu třeba...posílám wwééélků narozeninowů pusu *14*
  • lori

    HURÁÁÁ

    Panebože!! KONEČNĚ hraje v ordinace nějaký krásný herec! Teda jak v seriálu ordinace... zahlédnu červenou záchranářskou bundu, tak hotovo *1* nikdo na mě nesmí ani promluvit *1* *1* Teda Peťo DRŽ SE TAM!!Je to tam pořád každý s každým, ale ty si tam ZATÍM vyjímka *3* Tak jen tak dál. Su ráda že mám nějaký idol v řadě herců *1* čau čau
  • jaruskar.

    OčKo

    Lidisky vzdyt Petu muzete videt i na ocku!!!!!!!!!!je fakt bozi a ty kerky nadhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*LO VE* *3*
  • terita46

    Vyhazovači

    Tak sem včera byla na vyhazovačích a Petr tam byl výbornej...takhle sem se hodně dlouhoh nezasmála *14*
    • Re: Vyhazovači

      ve vyhazovačích byl fakt úžasnej...já sem se smála od začátku do konce *15* chodila bych na to klidně denně *15*
  • lina25

    lina25

    Kolega z práce.Tohle je fakt pohodář *3*
    • Re: lina25

      ahojky ty ho znáš osobně? *7*
  • julcax

    ...

    jezis on je tak krásný *14* *14* *14*
    • Re: ...

      jo souhlasím...strašně moc krááááááááásnej *14* *14* *14*
  • svobodný???

    rodinný stav: svobodný?Jak takhle krásnej chlap může bejt svobodnej?Ten musí mít na každým prstě deset holke nejmíň... *9*
    • lina25

      Re: svobodný???

      Není svobodnej. Je 4 roky ženatej a má roční dcerku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit