Přejít na výpis diskuzí

Petr Vágner

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley11cyrus

    supr

    ten je krásnej vše nejlepěí
  • simcoolka

    FanClub Petra !!!

    Ahojik, už v odkazech jste si mohli všimnout že je new fanclub Petra. Petr je úžasný,krásný,laskavý člověk s nějkrásnějším a nejsladším úsměvem. *14* , a také proto jsem udělala pro Petra FanClub. Péťa o tom fanclubu ví, a tak pište do diskuze a Petr vám odpoví. Petr je úžasnej, a hlawně nejkrásnější. *14* více na www.fanclub-petrvagner.estranky.cz MTMR Péťo. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • martinka38

    Ach ten Péťa...

    Petr je sexy saniťák se sladkým úsměvem!!! *14* Kdybych si tak zlomila nohu a on mě odvezl!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ach ten Péťa...

      s tím se neda nic jinyho nez jen souhlasit *4*
    • angelika.

      Re: Ach ten Péťa...

      Martinko,souhlasim s tebou na 100% *1* *1*
      • baruska1993

        Re: Re: Ach ten Péťa...

        souhlasím s váma oběma
  • Auto, Shelka

    Ahoj, taky ses na to auto dneska na Shelce mohl dívat lépe....málem sis vykroutil krk :) Slušelo ti to
  • zirafa07

    Krása

    No to je vážně kousek!! No to nejude! Já bych se na něj vydržela dívat třeba i týdny! Ten je takovej sladkej! Takovej malinkej plyšáček. A tý krásný svaly a to tetování! No fakt to nejde! Je fakt hezkej. Ten se pánu Bohu vážně povedl!Prostě dokonalost! I LOWE!! *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14*
  • petr

    je to jeden z nejhezčích herců v Ordinaci *14*
  • miley11cyrus

    r

    nevíte někdo na něho email?pls odpovězte na můj profil
  • zuzyna

    ordinace

    no prostě krásnej...hodnej...a prostě úžasnej :D:)................ *14*
  • sendygb

    Záchranář

    zase jeden krásnej chlap, na kterého by se člověk vydržel dívat hodiny *14* *14* *14*
  • :-)

    Jeeee, ten krasavec se narodil, tam kde já, to je hezké *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit