Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte paní Janů, nevadila jste mi, až doteď. Ten "jako kníže" je duší Němec. Budeme občané 2. kategorie v okleštěné a vyrabované zemi. Znalost
    historie, která je dnes mizivá i u mladých, eliminuje opakování chyb.
  • pani petro,k vasim dnesnim kulatym narozeninam srdecne blahopreji.zdenka
  • Mila Petro,chtela bych Vam poprat k narozeninam vse nej.nej.Ja tez oslavila 8.11 sedesate narozeniny.Jsme proste prima stirky.Moc Vas mam rada a drzte se.
  • Dnes 30.9.2012 zpěvačka PETRA JANŮ live ve studiu Fénix rádia od 16:00-19:00.
    Po celou dobu vysílání budete moci Petře zasílat pozdravy a otázky, na které bude odpovídat přímo do vysílání :-)Kontakty :
    icq : 593 546 544
    skype: fenixradionet
    telefon:/+420/ 606 431 445
    Nalaďte si nás právě teď !Vysílání naladíte :
    http://fenixradio.net/online-vysilani.php
    http://www.abradio.cz/radio/189/fenix-radio/
    Vysílání pro mobilní telefony:
    http://m.abradio.cz/kategorie/pop/fnix-rdio
  • Nie som typ, ktorý sústavne sleduje ľudí verejne činných aj ked ich má akokoľvek v obľube.
    Len včera som sa zaregistroval na tejto stránke kvôli Meg Ryan, ktorú som si veľmi obľúbil.
    Samozrejme že mi potom nedalo aby som si nevyhľadal aj iných mojich obľúbencov.
    V príspevku som sa dočítal aj o tej smutnej udalosti s manželom. Nežiaľ. Nemajú to radi. Radšej si pripomínaj všetko pekné, čo ste spolu zažili a ďakuj za to osudu, že to tak mohlo byť. Všetci sme tu len dočasne a čím ďalej viac nás kamaráti, rodiny a známi opúšťajú ročne už aj po desiatkach.
    To je všetkým nám daný osud ktorému sa nik nevyhne. Spomínaj radšej na to, že tu stále zostávajú takí, ktorí ťa majú radi aj za to, že si im rozdávala radosť svojim spevom aj v ich ťažkých životných chvíľach.
    Ďakujeme a drž sa nám!
  • Jana Petru.
    Ten čas teda letí. Pamätám si ťa ešte z doby ked si začínala a musela si sa zmeniť na Petra Janu lebo Petra Janu už tam bola a dala si meno Jana Petru. Síce ma to dosť mýlilo čo osobne nemám rád, takéto rošády, ale aj vtedy sme sa s kamošmi vo väčšine zhodovali v tom, že si z vás dvoch o hodne lepšia.
    To sa aj potvrdilo a "vyrástla si" na pani speváčku a aj peknú babu.:-)
    Som tomu rád a rád si vypočujem a aj pozriem veci od teba.
  • Hodně síly přeji,držte se.
  • Milá Petro, právě prožívám úplně stejnou bolest, zemřel mně manžel, nezastavujte se, pracujte, buďte mezi lidmi, já dělala opak a je to neskutečně bolestné. Každý řekne, že život jde dál, ale to si musí také každý napřed zkusit, jak to bolí. Držím vám pěstičky, ať slyšíme i nadále vaše písničky. Upřímnou soustrast
  • Upřímnou soustrast, sama jsem bojovala s touto nemocí, vím , jaké to je projít chemoterapií, bojujte
  • Dobrý večer. Právě jsem se dozvěděla tu smutnou zprávu o panu Zelenkovi. Paní Petro, upřímnou soustrast! Myslíme na Vás v této těžké chvíli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit