Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Web stránky

    máte - li zájem, podívejte se na PŘÍBĚH PETRA JANŮ na mých webstránkách
    http://tommokros.we bgarden.cz *3*
  • Re: Tak pojď

    Máš v tom nějakej guláš... Petra byla na BL třikrát, poprvé s písničkou Stromy (1976) pak podruhé s písničkou Motorest a potřetí s písničkami S láskou má svět naději a Říkej mi (1986). Písnička Tak pojď na BL nebyla a navíc ji složili h: Petr Janda t: Eda Krečmar... Ale nicméně ji mám v české i anglické verzi (Let's Go - LP Lovin). Takže se ozvi a dohodneme se, co vlastně potřebuješ.
    Více na
    http://tommokros.webgarden.cz/
  • Re: Tak pojď

    Máš v tom nějakej guláš... Petra byla na BL třikrát, poprvé s písničkou Stromy (1976) pak podruhé s písničkou Motorest a potřetí s písničkami S láskou má svět naději a Říkej mi (1986). Písnička Tak pojď na BL nebyla a navíc ji složili h: Petr Janda t: Eda Krečmar... Ale nicméně ji mám v české i anglické verzi (Let's Go - LP Lovin). Takže se ozvi a dohodneme se, co vlastně potřebuješ.
    Více na
    http://tommokros.webgarden.cz/
  • Re: prosba

    Mohu ti ji poslat, ozvi se. Více na
    http://tommokros.webgarden.cz/
  • prosba

    Chci se zeptat nevite kde bych na netu sehnala pisnicku: uz nejsem volna ? *7* shanim ji na svatbu.predem dekuji
  • Lucerna

    Zdravím všechny Petřiny fanoušky! Víte, že na podzim bude konečně zase Lucerna?!
  • Tak pojď

    Našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi přehrát na jakékoliv médium písničku "Tak pojď" (Bratislavská lyra 198X, autoři Petřina - Rytíř) Předem moc děkuji.
  • Tak pojď

    Našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi přehrát na jakékoliv médium písničku "Tak pojď" (Bratislavská lyra 198X, autoři Petřina - Rytíř) Předem moc děkuji.
  • Petra a Kraus

    Petra je úžasná, jen trochu podceňuje umění techniků. Právě u Krause bylo slyšet jak Petra nevyzněla. Škoda, její přednes byl jako vždy perfektní, ale zvukař - jak už tradice u Krause to asi lépe neumí. - Je mi líto jeho syna, který bezva zpívá a žije v tom, ale pan zvukař... - (co na to pan Kraus sen.?) Také je od Petry najivní si myslet, že bez echa a reverb by Petra zněla tak nádherně. Elektronika jen nahrazuje akustiku krásné jeskyně, chrámu či koupelny - tedy nic "nemorálního"!! Co víc? Nádherná žena, milá osobnost, profi umělkyně, rád bych jí napsal osobně. Zdraví pavel z curychu *14*
  • Re: Petra s Krausem

    souhlasím...figura bezvadná, hlas perfektní, prostě kus!
  • Re: Petra s Krausem

    :-))) Hehe, tak to se povedlo, stalo se mi přesně to samé - zrovna na ten pořad koukám. :-)) Naprosto souhlasím, Petra Janů vypadá fakt skvěle a i s tím zpěvem je v pohodě, i když znám zpěvačky s (pro mě) příjemnější barvou hlasu.
  • Petra s Krausem

    Teď jsem viděla Petru v "Uvolněte se, prosím" a musela jsem se jít podívat, kolik téhle skvělé zpěvačce je. Když jsem to zjistila, jen mi spadla čelist. Nejenže jí to pořád bezvadně zpívá, ale ještě navíc je to pořád krásná ženská, která by zahanbila kdekterou třicátnici. *8*
  • CT Live-Pavel Vrba

    Petru mám rád a poslouchám její písničky od té doby,co zpívá.V pořadu CT Live-Pavel Vrba,k oslavám narozenin tohoto vynikajícího superaktivního textaře,vystupuje Petra hned na zahájení a je SKVĚLÁ,VYNIKAJÍCÍ,ÚŽASNÁ a MOC!!! JI TO SLUŠÍ.....Kdo to neviděl,koukněte na:/www.ceskatelevize.cz/vysilani/1 6.05.2008/20854215324-21:35-2-ct-li ve-pavel-vrba-pavel-vrba.html
  • ahoj fanklubáci

    Konečne sme našli niečo čo sa nás týka.Sme členmy fanklubu od roku 1990 ale po rozdelení sme stratili kontakt.Pozdravujeme všetkých členov fanklubu Petry ktorí boli s nami na stretnuti v Říčanech u Prahy v roku 1991.Snád si na nás spomeniete.Evka a Peter Németovy.
  • K čtyřicatinam

    Dobry den.V březnu 2009 ma moje manželka krasnych čtyřicet.Bylo by možne nějakym zpusobem domluvit vaše hodinove vystoupeni.Vaš honorař znam a respektuji.Děkuji za odpověd.Abra
  • Re: Prosím

    Zdravím a chcem Vás poprosit o email na Petru Janu. Vopred ďakujem za pomoc.

    S pozdravom Miro
  • Re: Re: prosba

    díky moc A
  • Prosím

    Dobrý den, Měl by jsem k Vám velikou prosbu o autogram Petry Janů mám ji moc rád a líbila se mi v muzikálu Angelika je prostě úžasná, Děkuji Moooc s přáním krásného jara se loučí Pepa

    Josef Gareis
    Josefa Truhláře 440/18A
    36007 Karlovy Vary-Doubí
    muzikalova.webovastranka.cz
  • Re: Název písničky.

    tommokros.webgarden.cz

    písničk a se jmenuje A PAK ŽE JE TO HŘÍCH

    mám ji v několika verzích, stačí se domluvit a rád pošlu.
  • Re: prosba

    tommokros.webgarden.cz

    Písničk a se jmenuje NEKONÁ SE a vyšla na albu S láskou.
    Rovněž vyšla v anglické verzi na albu Lovin - Supraphon 1988 - pod názvem Show Is Ower

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit