Přejít na výpis diskuzí

Petra Kvitová

OSOBNOST 13.8.2008 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bývalá wimbledonská vítězka.

  • Tenis je velmi dobře placený,ale spousta tenistů jsou arogantní a namyšlení lidé,peníze nejsou všechno.

  • Petra Kvitová je bývalá wimbledonská vítězka
  • bydliště Monte Carlo
  • Dobrý den.
    Vše nejlepší k dnešnímu svátku Přeje Vítek.
  • petro nejsi těhotná
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • 7.2.2016 Fed cup s Rumunskem.
    Kde je ta jistota úderů, psychická vyrovnanost, stabilní výkony.
    Místo toho chodí po kurtu utahaná ženská.
  • dadlin
    Dívám se na Petru, jak hraje v darovaném finále turnaje mistryň v Singapuru a musím říct, že se na ni dívám asi naposled, protože otrávenější ksicht jsem už dlouho neviděla. Plouží se po kurtu jako LÁLA. Mám z ní pocit, že se jí ani hrát nechce. Ať jde od válu, peněz má nahrabáno stejně už dost, a nechá to jiným bojovnicím. Přála bych úspěch milé a bojovné Šafářové. Na ni se můžu dívat a je mi jedno, jestli prohrává. Tolik miliónů si Petra za tolik hrubých chyb vůbec nezaslouží. *16*
    • chtela bych videt tebe jak bys hrala je dobra ze byla druha a ty bys byla tuplem posledni ani by ses tam nedostala
    • Chudinko.. Zvedni svůj línej a tlustej zadek od fejsbůku, oklepej si z trika brambůrky a až se ti podaří aspoň jednou trefit na kurtu do míčku, kritizuj. Ale na to nemáš. Jen závidíš.
  • hudy
    Kdo z vás, co si tu a prominutím pouštíte hubu na špacír a kritizujete, reprezentoval naši republiku...kdo z vás získal wimbledonský titul, opakovaně pohár Fedcupu, spoustu dalších titulů....nikdo, co? Takže až dokážete to, co ona, můžete radit a kritizovat!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit