Přejít na výpis diskuzí

Petra Kvitová

OSOBNOST 13.8.2008 
344 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulujeme k úspěšné repríze Wimbledonu. Paráda !!! Bára a Holmes
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *4*
  • Já věřila že to dokážeš!moc ti gratuluji !
  • gratuluji k vítězství ve wimbledonu tohle je důkaz že se tohhle může ještě opakovat nebylo by to překvapením děkuju za úžasnou reprezentaci tohoto tenisového národa a neposluchej humla ten takových výsledků nedosáhl ja ti věřím měla bys od pana sobotky dostat něco hezkého
    • Cha cha on jí třeba něco dá.
  • strašně moc gratuluji k vítezství ve wibledonu je to úžasné doufám, že to nebyl poslední titul *4*
  • Petro, nenech se otrávit nějakým bolševickým zamindrákovaným dědkem, který neumí nic jiného než politiku a pro lidi a pro tuhle republiku neudělal ani promile toho, co ty. Moc ti fandím, stejně jako dalším lidem kteří takto dobře reprezentují Česko. Je mi už víc jak 2x tobě a jsem moc ráda, že i úspěšný Čech se může přihlásit pobytem do Monaka a v klidu se vrátit domů. Držím ti palce
    • Vlaďko, naprosto s vámi souhlasím ...Doufám, že se k Petře nedonesou kecy chorých mozků a pokud ano, že je bude brát jako kecy chorých mozků...Petro, děkujeme, že máme tak bezva hráčku - je fuk, kde budete bydlet, hlavní je, že jste Češka a hotovo ! Humle, vem občanství Rittigovi, ten je v Monaku pečenvařen a za takové týpky se člověk stydí !!!
  • Myslim si ze by vsichni sportovci a nejen Kvitova a i nesportovci co vydelaji nekde v zahranici nejaky penize by meli zaplatit dane v zemi kde maji obcanstvi!!!! Pak by ten nas maly stat nebyl tak zadluzenej jak je kdyz kazdy vyjebava z danemi jak jen to jde.
    • Děvče to by tak malí stát nesměl mět tolik politiků a tolik ůředníků pro které se daně změní v jejich navýšení platů i v jejich luxusní auta.
      Je správně že daně se platí tam kde měli výdělek když v česku nic nevydělám tak daně neplatím což je logické.
    • Myslim ze kazdej kdo pro nasi zem udela tolik co ona (reklama ve svete a tak) by mohl dostat nejakou ulevu *3* A vyzirky v parlamentu by to museli pak doplnit ze svejch chudejch platu *1*
  • Vážení,glorifikace tržního sportovního odvětví,jakož je dnešní profesionální sport je sice hezká.Sponzorink tohoto profesionálního sportu je korupce od začátku kdy tento profesionální sport vznikl.Hráčí,funkcionáři jsou sponzorováni vysokými částkami aby odváděli vysoké výkony bez toho,aby byl dáván důraz na jejich vzdělání,funkcionáři a sportovci v profesní skupině jakou představují.Mnohdy chybí gymnáziální vzdělání,potažmo vysoká škola ze sportovním zaměřením.Když už jí mají,tak obvykle tak,tak prošli a dílem protekcí,špičkový sportovec a dílem korupcí,rodiče význační podnikatelé a sponzoři spotovních svazů,klubů.Co se týče slečny Kvitové,má alespon' gymnázium s předpokladem stůdia vysoké škoy? Tenis totiž není všechno a z výsledků se věčně nedá žít.Co se týče jejího občanství a odvodů daní do České republiky,každý sportovec a ne jenom on nějak začínal,splatil dluh vůči společnosti ktterá mu umožn'ovala vstup z prvu v oblasti amatérského a po sléze profesionálního sportu?Nevím o tom,že by to náš stát vyžadoval.A o zdanění výdělků na mezinárodních turnajích ani nemluvě.Každy sportovec shromažd'uje finance-výdělky z turnajů na své nezdaněné konta.A když se začne o daních pro dan'ový systém České republiky mluvit,tak tito lídé odejdou do dan'ových rájů a slavnostně se vykašlou na republiku.A sponzoři?Ti zůstavají,jen že sponzorink odvádějí na konto sportovce který bydlí v tom dan'ovém ráji.Bez toho aby odvedl dan' v České republice.Tedy,dan'ový únik pár exceláns.A vláda,fanoušci to vše těm profesionálním sportovcum a sponzorům jak se říká žerou.Vše je jako.Jako že se dan'ové úniky trestají ale kde jsou peníze tam je moc,čím více je těch financí,tim větší.Prostě,pan Huml má v jistém slova smyslu pravdu,jen že ne celou.Kdo neodvádí daně do dan'ového sytému České republiky ale též sociální a zdravotní pojíštění,neměl by mít zákonné právo býti občanem České republiky.Je zajímavé,že když takový sportovec onemocní a bydlí v tom dan'ovém ráji,je mu České zdravotnictví dobré.Otázka zní,platí si to anebo jím to platí VZP?Dále,koho vlastně reprezentuje ten profesionální sportovec?Sebe,republiku?Jsem realista,především sebe,Je to patrno jak tento profesionální sportovec má reprezentovat na různých mistrovstvích,Evropy a sveta a nebo olympijských hrách,zimních,letních.Po většině fiasko.Takový sportovec by si měl tuto nepodařenou reprezentaci zaplatit ze 100%.A ne,státe Česká republiko zaplat'.Profesionální sportovec by měl odvádět na poli reprezentace 100% výsledky.To je můj názor na Kvitovou ale ne jenom ji.Zamyslete se fandové,sponzoři ale i funcionáři nad tím to mým názorem.
  • Petro,je mi 59 let,diskriminace tenistů a nejen jich jsem zažil,pan Huml nestojí ani za odplivnutí,on živenej a dobře od nás nic nepřinese jen kecy,Vy si mějte daně,kde chcete, ele,to, co děláte pro stat...mám blbých 14 tis.inv důchodu,splácím půjčky,což je zátěž, ale nejsem zavistivejdržím pěsti,a kdyby bylařeba nějaká podpora jsem tu.Petr Jelínek,pe.jelinek@seznam.cz,ahoj
  • ..Petra na ní vyniká,tak jí nechte stejnou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší