Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra je ztělesněním krásy. Je to sexsymbol.
  • ja krasna
  • Když tě můj kámoš viděl tak spadnul z postele byl to miki *15* *15*
  • Krásná žena se srdcem na dlani. *14* Myslim, že za ni mluví víc její činy, než způsob jakým se vyjadřuje....
  • Určitě pěkná holka, ale ta čeština... Toto naprosto nechápu, jak někdo jakoby zapomene česky. Nebo snad image, že žije hlavně v NY. Takové lidi neuznávám a je mi jich líto. Mám spoustu známých, co žijí kvůli práci v zahraničí, ale problém s řečí teda nemají
  • Věnuje se charitě, což oceňuji, má známou tvář, tak ať toho využije pro dobrou věc. Mně osobně je tato slečna nesympatická, ale fandím jejímu nasazení pro pomoc druhým. Až na tu "češtinu" teda...
  • Milá PETRO !

    Všechno nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
  • Já jsem Petru sice nikdy nesledovala, ale je docela milá a sympatická, dotáhla to dost daleko, akorát mě vadí, že tyhle Češky, co se zabydlely v USA, už do Čech moc nezavítají, to je asi jediný, co bych jim vytkla, ale jinak proti nim nic nemám, můžem být rádi, že i český holky nám ve světě dělají jméno...
  • Slyšela jsem ji jedinkrát v životě - její mluva se hemžila anglikanismy (teď se Cimrman obrátil v hrobě). Navrátilová - krásná čeština, Forman - krásná čeština, Voskovec - krásná čeština. Miss Němcová - hanba mluvit (česky).
  • Modelky prostě podprsenky nenosí,tak se už s tím zžijte proboha *3* Vždyt je to úplně normální, není se zač stydět.
  • já se s Petrou setkala *3* *3* *3* *3* je božíí *14* *14*
  • Petra Němcová je podle mě nejkrásnější modelkou.Mimochodem, působí i velice mile, což se o některých nedá vůbec říct. Skutečně jsem neviděl hezčí ženskou,kromě mojí přítelkyně samozřejmě *4*
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • Re: petra

    pise bych kozicko *13*
  • přání

    Milá Petro
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně
    štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Re: Američanka :-)

    taky delam modeling hodne cestuju ve skole mam invidualni plan a jeste k tomu chodim na španelske gymnazium a stane se mi ze mi nake to ceske slovicko vypadne,ze kolikrat mam srandovni přizvuk...každemu se to muže stat.... *1*
  • petra

    to bich teda neřekla že nenosí podprdu *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • amush

    Re: et

    Já porád nechapuco s tím máte,to su takove blbosti, ze to hraje apod.muzete mi nekdo teda rict, jaky by k tomu mela duvod?to je strasny nesmysl!!! *7* *13*
    Vzdyt ona anglicky mluvi celý den od rána do vecera!!!
  • Re: úžasný člověk

    TO JE BLBOST,ČEMU ŘÍKÁŠ INTELIGENTNÍ TO CO JSEM ČETL PRÝ NEUMÍ ANGLICKY PO 11 LETECH V USA TO JE NA POVÁŽENOU!A TA ČEŠTINA TO JE HROZNÝ TU PRÝ NEUMÍ VŮBEC,ONO JE TŘEBA SE DÍVAT I NA TO CO MÁ ČLOVĚK V HLAVĚ NE JAK VYPADÁ TAKOVÝ LIDÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ. *16* *16* *16* *16* *16*
  • beast

    et

    je pekna atd jedinou vec tak trochu nechapu a to tu ze kdyz mluvi cesky tak s anglickym prizvukem a kdyz anglicky tak s ceskym prizvukem *7* jestly to hraje nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit