Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra

    tehle ženě její dobrotu a opravdovost věřím!
    je děsné jak jsme z komunismu zkurvení a nevěříme v nezištnou pomoc a dobrotu, je to smutné....
    většina z nás za tím něco hledá....
    v dnešní těžké době je důležité alespoň něčemu, někomu věřit.....
  • Zamyšlení

    Po shlédnutí pořadu Česká Miss 2008, kdy Petra Němcová svým image a bezprostředností rozsévala dobrou náladu, byla jednoznačně největší hvězdou tohoto show. Nebýt Petry stěží by ministerstvo kultury Thajska souhlasilo s filmováním historických památek země pro komerční využití, neboť v této zemi je pro svoji charitativní činnost milována. Svým aktivním přístupem, spoluprací při výrobě klenotu a modely věhlasných návrhářů daly tomuto klání hollywoodskou žář. Po přečtení bezprostředních reakcí na tento pořad, je nutno se zamyslet. Proč my Češi se dokážeme semknout pouze při neštěstí nebo při vyjímečném kolektivním sportovním výkonu. "Kdo neskáče není Čech", ano krásný slogan. Ale proč neskáčeme při individuálním výkonu jednotlivce, který ve své branži dosáhl pomyslného Olympu a je hrdý na svou vlast? Asi jsme pořád v objetí bolševiské morálky, kde závist má prioritu a kdo vyčnívá z řady toho seknout z principu přes prsty. My starší asi zapomínáme na naše "ukradené mládí" obalené ostnatým drátem. Alespoň se rozhoupal pražský magistrát realizací reklamního spotu s Petrou Němcovou a Taťánou Kuchařovou podporujícím Prahu. A pod videem s typicky českou jízlivostí dovětek: To se bude mít na co dívat James Blunt. Přeji tedy Petře a její generaci ať jsou za svými sny, neboť jim je umožněno to, co nám bylo odepřeno. Plně souhlasím se slovy Bruce Willise, že jí považuje za jednu z nejúžasnějších žen této planety.
    P.S. A může bydlet na Antarktidě a mektat cikánsky.
    • Re: Zamyšlení

      supeeer!skvěle napsaný *1*
    • Re: Zamyšlení

      Myslím si, že tento článek je opravdu výstižný a píše přesně o tom jaká Petra doopravdy je. Myslím si, že někteří lidé by se nad svými výroky měli zamyslet, protože si opravdu myslím, že ti co píší, že Petru nesnáší, tak to píší jen ze závisti. Tak neseďte doma v koutě a něco se sebou dělejte, dřeba z Vás také něco bude.
    • Re: Zamyšlení

      Krásný článek. Dala jsem si tu práci, abych posoudila zda diskusní příspěvek je napsán spisovně. A ejhle, vyšlo mi, že témeř 75 procent kritizujích akcent Petry pravděpodobně neovládá rodný jazyk, soudě podle chyb!!!
  • Petra Němcová

    Lidi, je mi z vás zle *9* dokázal někdo z vás to co dokázala Petra? Dostal se někdo z vás tak vysoko jako petra? Fotí někdo z vás a dělá reklamy pro ty nejprestyžnější firmy na světě? Nemluvě o tom jak se vypořádala s tsunami to je prostě obdivuhodné!!! Tak proč jí tak pomlouváte? Je hrozně smutné jak jsou lidi zlý a na každym si hledají něaké chyby Petra je nádherná a patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru tak že jí za vzhled kritizovat nemůžete, tak jí kritizujete že pochytila cizí přízvuk atd... Místo aby jste se zamysleli nad tou svou chybou že pomlouvání cizích lidí když je ani neznám je daleko horší než pochytit cizí přízvuk *1*
  • Petra tuk tuk

    Proč,když má tak ráda české vánoce (jak sama napsala ve své knize),si užívala v Thajsku? Kecá jedno a dělá druhý. Jen profituje z toho jaká je chudinka a ze smrti druhého. A ta její kniha není vůbec inteligentně napsana. Jen samy keci, jak byla za komunistů chudinka *9* *9* Já si snad vypláču oči dojetím *9* *9* *9* Chudinko Petro na tvý místě bych nechtěla být. To si radši vystřelím MOZEK Z HLAVY než být tebou!!! Měj te se jak chcete *1*
  • top model

    Pro mě je Petra jednoznačně nejkrásnější ženská, jakou jsem kdy v životě viděla. Je skutečně nádherná a její skutky jenom dokazují, že té vnější krásy není škoda. Krásná uvnitř i navenek...v tomto případě to není jen otřelá fráze, ale fakt, že tahle žena je skutečně výjimečná. Přeju jí moc úspěchů.
    • Re: top model

      dekuji ti ze alespon ty gabi si vazis teto osobi,je to fakt super holka co toho hodne prozila.byla bych rada kdybys mohla alespon prispet jeden hlas pete na www.super.cz-funklubpetranemcova... .........dekuj ti mockrat ahojky
  • super človíček

    Je to ta nejůžasnější osoba kterou znám. *4*
  • Petra

    Úplně mě deprimujou lidi co jí tady pomlouvaj, ale je vidět že je s vámi něco v nepořádku normální lidi v sobě nemají takovou zášť a závist. Závist je jedna z nejhorších vlastností měly by jste se zamyslet a něco s tím udělat *5* Petru jsem měl možnost poznat a je jednim slovem užásná- nic víc k ní nejde dodat! Inteligentní krásná dáma která má srdíčko na pravym místě. A ty co jí pomlouvaj a přitom jí vůbec neznaj těch je mi upřímně líto *9*
  • hhhh

    petra není zadna krava.
  • petra

    petra je velmi sympaticka,inteligentni zena ktera se s zivotem umi poprat.po tom co se ji stalo,si myslim ze by vetsina z nas nezvladla.a ty co tady pomlouvaj jako napriklad ze je kurvicka,chtela bych vas poznat a chtela bych,abyste mi rekli kolik lidem a detem jste pomohli vy?a jestli mate srdce na pravem miste jako petra?vsadim se,ze ne.nad tim se zamyslete a pak jsem piste blbosti
  • Adresa

    Zdravim,mohu poprosit o celou adresu petry Nemcove,chci ji poslat dopis a podekovat za knihu,s pocitaci to moc neumim,dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit