Přejít na výpis diskuzí

Pharrell Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada tak mlade ze bych mu ani netypla 39!!!!!!
  • sexy

    bože on je tak sexyyy *14* nemalo mi spadla čelist když jsem zjistila že ma 37 *7* *1* ja mu tipovala něco malo pod 30 *1* aj tak je nejdokonalejši z hiphopove sceny *14* *14*
  • zuzanka666

    Pharrell

    Já jsem idiot. *15* Já myslela že je mu 32 *15* Když on vypadá tak mladě *14* Fakt úžasnej *14* *14*
  • bespo

    sice jsem kluk,ale musím uznat že je nejlepší na světě nejhezčí, jak říkate sexy všechno, zavalí si jemne do rapového songu, svym jemnym hlaskem, někde to rozjede, uspokojuje všechny styly. Je to můj nejoblíbenější interpret přes dva roky,a znám od něj vše !!! je nej !!
  • tatoos

    Mě se hrozně moc líbý jak má tu kérku za krkem fakt bomba.Jinak neni špatnej!!!
  • Miláček

    on je dokonalej... a když vidím everyone nose, chci bejt ta holka, kterou tam točí... miluju ho.. *14*
  • Pharrell je KING

    Já prostě miluju, jak dokáže mít sladkej, vysokej hlásek a zároveň to pak v jiným songu rozjede jako největší masér... Bože, mášukézní pohled a vůbec celej je překrásnej. Škoda, že neznám nikoho takovýho osobně... *9*
  • SEXY

    Pharrell je nejíc sexy frajer na hudební scéně. Zbožňuju ho....
    • Re: SEXY

      jo to máš pravdu! plus nejvíc sexy černej chlap! *14* *14* *14*
      • ewina

        Re: Re: SEXY

        no to máte pravdu ! upe nejvíc krásnej , dokonalej negr na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit