Přejít na výpis diskuzí

Pharrell Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem Adriana Krejčí a né Adriana Ktrejčí.
  • Jsem Adriana Krejčí a né Adriana Ktrejčí.Já jsem trošku malá nebo vlastně trošku.Mám prostě 9 let.
  • Prosím přijed´ do Prahy koncertovat.A prosím at´ to je Happy nebo Get Lucky já jsem mamlá nebo už trošku velká holka.Mám devět let a bydlím v české republice.Vím že jsi už koncertoval v 2krát v Praze ve Vídni 1krát.A jednou se mi zdálo že naše suníčko pukne nebo že se s ním něco stane nebo vlastně něco s naší zemí.A e já jsem ji s tebou zachránila a že i s jedním zpěvákem Pak - če- sangem zachránila tu zem.A přidaly se k tomu jedny holky Badovy.A ony tě pořád otravovaly.A jsou to existující holky.Bydlí v Litostrvě stejně jako já.Ta jedna menší má 4 roky.A ta větší chodí už do školy jako já ale je ´menší než já a má už asi 7 let nebo 8 let.A menuje se Klárka.A ta menší Krystýna.A opičí se po mě.
  • Je to borec Happy je super písnička nevěřím tomu že jemu 42 let vypadá tak na 26 *4*
    • Zabbbbbbbbbbb vypadá na 16 ne na 26 *15* *4* a je extra super *3*
  • Happy bhirday
  • Všechno nejlepší Pharrelle :) :)
  • Je veľmi spatny.
  • Mám rád české Romy a multikulturu vůbec, ale Pharel Wiliams je jen upištěnej a nevhlezdnej vychrtlej ne**. Nedá se to poslouchat.
  • Pharrell Williams is the BEST SINGER EVER *1*
  • Jennie
    great! Stay happy forever *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit