Přejít na výpis diskuzí

Phil Collins

OSOBNOST31.12.2006 1:58
25 příspěvků

Philip David Charles „Phil“ Collins je anglický zpěvák, držitel prestižních cen Grammy a Oscar, který se nejvíce proslavil jako lídr hudební skupiny Genesis. Jeho písně se nejčastěji týkají ztracené lásky, mezi nejznámější patří „Another Day in Paradise“, „In the Air Tonight“, „You'll Be In My Heart“ nebo „Sussudio“. Obrovskou popularitu si získal už jako člen Genesis, kterou dokázal poté zužitkovat i coby sólový zpěvák. Collins začal svou profesionální hudební kariéru jako bubeník s rockovou skupinou Flaming Youth poté pokračoval v mnohem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky Simon Collins. Jeho hit "Pride" je geniální.
  • Vyjímečný člověk na správném místě a správné době.
    Skláním se před ním jako muzikant i jako člověk.
  • Perfektni , uzasny, charismaticky.slecno Lilly mate skveleho tatinka! :-)
  • To je neco! :-) to je sebevedomy a jedinecny zpevak! i v tomto veku kolem,sebe rozhazuje charisma! :-) Pane Colinsi, ja vam tleskam a strasne vas obdivuji. :-) E
  • podle mě je best písnička ''Another day in paradise'' :)
  • Tarzan :-)

A co Tarzan?
    Na toho jste úplně zapoměli :-D
    Tam dělal zvuk - do toho kreslenýho. *5*
  • dotaz na film

nazdar lidi. viděl jsem jednou (bohužel ne celý) film s phillem. hrál tam pojišťovacího agenta a jmenovalo se to v češtině "hračka". tady se v jeho filmografii o ničem takovém nepíše. nevíte někdo o tom filmu nějaké podrobnosti?

díky
    • Re: dotaz na film

Taky jsem to tady hledala a nenašla. Je to v originále Frauds z r. 1993 natočený v Austrálii (v češtině uváděn jako Podvodníci). Taky ho mám v paměti jako hodně zajímavou věc *14*
  • mykey

Blahopřání

Přeji všechno nejlepší k devetapadesátinám Phil. *4*
  • Krásná hudba

Phil Collins a jeho hudba se mi velmi líbí.Jeho hity jsou skvělé.Pokaždé mi zvednou náladu.Přeji mu hodně štěstí!
    • Uzasny a charismaticky zpevak! :-)
  • Happy Birthday

Dnes slaví Phil Collins 58.narozeniny.Líbí se mi téměř všechna jeho tvorba.Je to všestraný hudebník.Hodně štěstí,Phile Collinsi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit