Přejít na výpis diskuzí

Phil Collins

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprost nejlepší zpěvák!!! nesmírně si ho vážím!!!
  • Koncert

    Koncert 24.11. byl naprosto dokonalej. Skvělý výběr písniček a tou úplně nej byla True Colors, taklhle zazpívanou jsem ji ještě neslyšela. Jsem nadšená.
  • koncert

    Byl jsem taky v pha v sas.ar. na koncertě. Jsem aktivní muzikant a můžu pouze říci " smekám ".Perfektní zvuk, perfektní show.I obsazení nástrojů.Jednoduše perfect! *3*
  • Philla strašně žeru,když to tak musím říct....nehorázně se těším na jeho koncert, který již za pár dní budemít v Pha. Kdo jste si nekoupil lístek...je to vaše životní chyba !!!!!!!!!!!
  • Stránky

    Kdo máte rádi Phila Collinse,přijďte na www.philcollins.wz.cz !!! *3* Víme o něm všechno *14*
  • Happy Birthday

    Je to velmi dobrý zpěvák.Jeho hity mám rád.Už dlouho jsem si však žádný nepustil.Přesto mu přeji Všechno nejlepší!
  • Nové české stránky Phila Collinse

    http://www.philcollins.wz.cz NOVÉ ČESKÉ STRÁNKY BRITSKÉHO HUDEBNÍKA PHILA COLLINSE!! Navštivte i Vy nové stránky Phila Collinse, které jsou téměř denně aktualizovány. Každá podstránka je speciálně ozvučena písněmi z repertoáru tohoto hudebního génia. Najdete zde spoustu zajímavých informací, např. o světovém turné, koncertech v Praze, recenze alb, bohatou fotogalerii, knihu návštěv, tzv. "collinsovskou" hitparádu, chat a mnoho dalších informací. Jsou to jediné české neoficiální stránky zabývající se tímto skladatelem, zpěvákem, producentem, bubeníkem,... a to vše v jediné osobě.
  • vyměnim lístky

    vyměnim dva lístky na phila na sezení ze čtvrtka na středu. tel. 731474807 díky
  • Phil je skvělej už ho poslouchám 15 let a nemůžu se ho nabažit. Je to skvělej zpěvák a kam se hrabe nějakej Michael Jackson.Kdysi jsem byla na koncertě v Berlíně byl to naprostej úlet, ale hlavně nezapomenutejnel. Všechny fanoušky zdravim papa
  • podle mě je best písnička ''Another day in paradise'' :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit