Přejít na výpis diskuzí

Pierre Bouvier

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romana297
    Všechno nejlepší *14* *14*
  • všechno nejlepší :))..seš super týpek *5*
  • thenilly96
    Všechno nej :*
  • .snoopy.
    Všechno nejlepší k narozeninám :D
  • Přeju všechno nejlepší protože jsi pro mě fakt důležitý člověk a 2krát jsi mi zachránil život! :D Děkuju
  • To je divné .. Na FB mám stejného přítele, akorát se jmenuje Pierre Dubois, a vypadá úplně stejně .. I fota jsou stejná .. Zdá se, že s ním budu muset hodit řeč )) Jinak dobrá osobnost x)
  • Tenhle chlapík, to je dokonalost sama *14* má tak nádherný hlas a texty písniček kapely Simple Plan jsou prostě dokonalý, hlavně Welcome to my life,to je tak pravdivý a smutný *9*
  • maj_ki

    narozeniny

    Všechno nejepšíí přeju Pierre!! *14* Uplně nejkrááásněšíí skupina jste a ty máš uplně kráásnej hlas.. *14* :) :)
  • všechno nejlepší

    Všecno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, lásky a všeho co je zapotřebí. Pro sebe jsi možná o rok starší pro nás a mě jsi ale o rok krásnější a vyzrálejší . Tak přeji vše nej a milujeme tě *14* *14* *14*
  • Všechno nej !

    Všechno nej nej nej k narodkám *14* . Každý rok si vzpomenem na všetky narodeniny členov simple plan. Už k tomu nepotrebujem ani kalendar . Je to ujeté já viem , ale já ich zboznujem uz od mala simple plan 4ever. *4* *4* *4* *4* *3* . (Pro všetkých fanůšikov simple plan by mal byt tento den statnym sviatkom :)) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit