Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncík

    newíte kdz je koncík pink?? *14*
  • MY LOVE=PINK

    JA JÍ MILUJU !!BYL NEKDO NA KONZERTE??V PRAZE?PRED ROKEM? *1* *1* *1* *1* *3*
    • Re: MY LOVE=PINK

      já jo bzlo to supeeer co?? *3*
  • jak se jmenuje?

    jak se teda jmenuje normálně______??????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????,,,
    ,??????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ????????????????? *14*
    • Re: jak se jmenuje?

      Jmenuje se Alecia Moore jestli myslíš P!NK *3* *4*
      • Re: Re: jak se jmenuje?

        P!nk se jmenuje Alecia Beth Moore *13*
    • Re: jak se jmenuje?

      KDO JAK SE JMENUJE?
      • Re: Re: jak se jmenuje?

        P!nk se celým jménem jmenuje Christened Alecia Moore *14* www.blogomemnej.blog.cz *3*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
    • Re: Mám nový blog

      A co to strkáš k P!nk, když tam máš High school musical??
  • Pink

    pink ůplně lavuje jeji pisnicky me vzdycky dostanou z toho nejhorsi *14* *14* *14* *14*
    • Re: Pink

      Mě taky..je absolutně best. Její písničky dávaj smysl i v překladu,oproti jiným. Je prostě nej nej nej. *14* *14*
      • Re: Re: Pink

        Možná pro tebe *15*
        • Re: Re: Re: Pink

          když se ti nelíbí tak sem nelez! *13*
  • Chcete zpet P!nk do CR?

    Tak mrknete na http://katuskypink.blog.cz máme tam petici a potřebujeme hlasy! *3*
    • Re: Chcete zpet P!nk do CR?

      ojo, jděte na to, zatim máme 114 podpisů, ale potřebujeme víc!

      http://www.petitiononline. com/08091979/petition.html *14*
  • pink

    Pink je fakt drsná a vůbec se nebojí proti někomu naspívat písničku.Tak třeba Dear mr president a Stupid girls jsou, podle mě, ty nejlepší songy. *3*
    • Re: pink

      *9* nechápu lidi co o ní tvrdí že je to štětka jste vedle a pink je nej na světě miluju její hudbu
    • Re: pink

      souhlasim!!!! *4* miluju pisnicku Dear Mr. President *4* je proste nej!!!
  • P!nk

    P!nk je nej..nej...nej...nejleší!!!!!! *3*
  • Jen tak

    nemá nikdo na stažení (mp3) první písničku z její první desky *7*? zapomněla jsem jak se jmenuje *15*
    • Re: Jen tak

      Myslíš Split Personality? *3*
  • chyba

    jej sry y -> i
    • Re: chyba

      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ty si zase vůl žádnej rozdíl *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit