Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pink je super

    Pink je nejlepší zpěvačka na světě *14* *14* *15* *1*
  • *10*I Love P!NK*10*

    Lidi Já pink totál miluju..a nikdo by jí nemohl milovat víc!!! *13* BYla sem i na její koncertu..celej pokoj mám vyzdobej touhle nej zpěvačkou..všechny CDčka nebo vytrhaný články z časáků..to vše vlastní...miluju jí nadevše!!! *14* *14*
  • CD

    Mám její new CD a je super!!Naprosto geniální!!Miluju Pink!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3*
  • Ludia

    Co to tarate ? Ze je supr ? Hovno je super, nie ona.... Omylom som si vypocul niekolko jej albumov, TRAGEDIA, KATASTROFA. Dal by som jej zakaz spievat. Svojimi srackami ohrozuje mravne zaklady nasej civilizacie, nici nase kulturne dedicstvo. JE TO CVICENA OPICA
    • Re: Ludia

      JDE VIDET ZE SI PROSTE BLBA KARVA *5*
    • Re: Ludia

      no jo tak si pořiď třeba ňákej slovníček anglickej a přelož si texty pak ti to možná až takový sračky připadat nebudou A DOST DOBŘE NECHÁPU CO BY JAKO MĚLA OHROŽOVAT.
  • Miluju Tě!

    P!nk je jedinej člověk který mi kecá do života.Rozhodla jsem se,že dám na radu webmasterky www.katuskypink.blog.cz a stanu vegetariánku.Já jí tak miluju že na nic jinýho nemyslím,rodiče ze mě šílý...A ten koncetr,no prostě to nejlepší co jsem v životě mohla zažít. MILUJU TĚ P!NK *14* *4* *14* Asi jsem se zbláznila.Bez Tvojí hudby ani krok.
  • pink je prostě sjupr já jí miluju *14* ne že mi na ní někdo sáhne *13* myslím s kamarádství *1* *1* *14* je andílek *4* *3*
  • Jedna holka z naší třídy je z ní úplně udělaná jako vy. Byla na jejím koncertě a má z něj nějaký fotky a hudební soubory. Je to na myslím na adrese www.katuskypink.blog.cz , a , www.pink.wz.cz *7*
  • piiink jee siiperr!!!! a jeji koncert??? jee svetovej neeej.... *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Pink je super *1*
  • Pink je suprová zpěvačka!fakt coolová holka,škoda že nebydlí u nás v ČR!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit