Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hojky

    Miluju Pink je to ta nejskvělejší zpěvačka on the world! P!NK 4EVER... *14* *14* *3*
  • Pink je ta nej nej nej nejlepší zpěvačka na světě!!!!!!!!Miluju tě Pink! Pink 4ever... *14* *14* *8* I love you!!!!
  • Help me..

    Zdárek, nemate prosim nekdo dvd Live In Europe??? Nutne ho shanim.. Nebo treba aspon link na stahnuti... Moc prosim.. Ne Torrent... Diky.. B.
  • PINK

    *4* MAM TE RADA PINK! *7* *10*
  • Jo... Je fakticky upa supa... Mno.. *3* *14* *14* *15*
  • jo Pink je dobra to mate pravdu, ale její koncerty nejsou tak ziví jako cd na nich to tak nerozbaluje *14* *14*
  • Pink je fakt super! *5* *4* *4*
  • mame radi Pink

    Pink neni zadny andilek *4* ale mislim ze ani certik *5* je proste mezi zpevackami nej nej *15* a tim konci nase prednaska "mame radi Pink,, *4* nepovidejte si tam v zadu a ty vyplivni tu zvikacku *13*
    • Re: mame radi Pink

      Pink je naprosto ta nej nej zpěvačka ikdyž měla problémi z drogama je supr
      • Re: Re: mame radi Pink

        Žádnej problém neměla!!!!!
  • plos99m

    jo bzla jsem na koncerte v sayce a opravdu jsem si to v kotli uyivala, jen jsem nemela fotak, takye nemam ani jednu fotku. Kdo bz mel foteckz y koncertu a bzl bz tak hodnz a poslal mi je na dottien@seznam.cz dikz moc
  • je nej nej

    Jo pridavam se k chvale koncertu Pink v sazce. V kotli jsem si to bajecne uzivala az jsem ztratila hlasivky.Mam ji moc rada. Kdyz si pustite jeji CD libi se vam vsechny pisnicky, ne jako u ostatnich inetrpretu, kdde si CD koupite jen kvuli jedne pisnicce. Jo a plagat uz mi vysi v pokojicku:)a ted si postim mou nej z noveho alba CUZ I CAN *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit