Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je to za bo..l nezobrazuji se moje prispevky *10* a to jsem ji tak vychválil fakticky *9*
  • kde jsou smičce

    Koncert byl super, jen škoda že s sebou nevzala nějaký smičcový těleso, který by celou image koncertu jen v kontrastu vyzvedly. Hlavně mi to chybělo u WHO KNEW, ale jinak fakt nádherný, jen krátký :o((
  • P!NK poslouchám už docela dlouho a myslím si, že poslední CD je nejlepší. Koncert byl super,jen si myslím, že mohla pozvat i někoho na smičce,který by to nádherným kontrastem s celkovou image vystoupení jen umocnily.Především u WHO KNEW
  • to PINKACKA!!!!

    Nooo ten tvuj prispevek...co na to rict, dyt tohle uz je zavislost a kdyby jen to, tohle uz je posedlost. A nerikej mi, ze si na to hrda nebo pysna ze ses ni posedla :) Holka, koho zajima ze ma 4 velky polepeny sesity nebo ze si budes kupovat jeji dvdcka? *1* Myslim ze nikoho :) me osobne se teda Pink taky libi, rad si ji poslechnu, ale co je moc, to je moc *3* *15*
  • Konzert P!NK byl nejlepší na kterým jsem kdy byla!! Fakt bomba a krásná ženská!!
  • ploste miluuuuujuuu PINK

    pink miluju uz 4 roky a sbiram ji i mam uz 4 tlusty velky sesity s obrazky a nejak 17 plakatu (nejake mam z nemecka) no byla sem na obouch koncertech co mela v čr a to su z brna to ju miluju co??mam secky cd a ted si budu kupovat dvd ploste moooje laska na konciku sem si koupila 2 suvenyry placky a plakat mno haluz moooc ju miluju je moooc klasna a nemusi si na nic hrat tim jaka je me ocarovala ale taky hudbou....vecine lidi se liby jen kuli nowim pisnim coz je trapny ja sem ji verna furt a mooooc dlouho *14*
  • PinKooš..

    Pink Se mi Moc Líbíí -->Má dobrou Image *5* Je super !!!
  • KONCERT

    Nejlepší koncert co jsem kdy viděla a doufám že nás PINK ještě někdy navštíví.....Její show je fakt užasná... *4*
  • PINK JE NEJ NEVITE DY ZAS BUDE MIT KONZERT
  • P!NK JE SUPER JE NEJLEPŠÍ JE TO HUSTÁ REBELKA VÝBORNÍ *9* ŠKODA ŽE NEBYDLI V CECHACH CHODILA BY CH NA KONZERTY FURT A FURT ACH JO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit