Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pink je stlašně dobloučká zpevačka.Její písničku jsou uplně boží hlavne U+Ur Hand.
  • pink

    pink je supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééééééééééééééééééér *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • sjupr celebritka
  • ahoj na pink a její spoustu fotek a forum se můžete podívat na http://pink.wbs.cz
  • pink je nej

    pink je nejdokonalejsi zpevacka na svete..nejvic na ni oblibuju jak se dokaze do kazdyho svyho textu vzit a dokaze to prozivat.jaji pisnicky zni potom uprimne a proto jsou dokonaly *3* je ploste dokonala
  • Písnička Dear Mr.Prezident je fakt úzasná *3* *3* *3* *3*
    • Re:

      v prdeli *15*
  • Joo..Pink..

    Pink je naprosto výborná slečna se stejnýma názorama a je taky vzorným příkladem mylného tvrzení,když si někdo myslý že když někdo nosí růžovou je to hned barbýna či šampon..tahle holka fakt není barbýna a přesto má ráda ba miluje růžovou..je to prostě v srdci a hlavě nee v tom jak vypadáte či co máte na sobě..je to baba pěkná a nejvíc se mi lýbyl ten její klip Stupid girl...fakt je tam vystihla..navíc jako jedna z mála to konečně na jevo...Mám tě moc ráda si seper slečna..škoda že nebydlíš v našem městě byly bysme si rozuměli *4*
  • Hnusná baba *9*
  • Web?Ja ho mám!

    ctu tady ze chcete adresu na cesky web!Chcete kontakt na P!nk!Chcete proste vedet o ni vse....tak bezte na katuskypink.blog.cz tam najdete uplne vsechno!O ni,ale bude tak hotov az na konci prazdnin,ale zatim tam uz neco je!Takze nevahejte a zkuste!Bude tam i fanklub,tak kdo zboznuje jako ja,tak at uz tam je! *14* *14*
  • web?

    He, lidi, je někde na českým webu nějaký její aktualizovaný web?? *7* Jsem nic nenašla. Moje oblíbená písnička je Who Knew a Dear Mr. President, ta je vážně moc moc hezká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit