Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim kouknete se!!!

    Prosim kouknete se a dejte nejaky komentare na stranku www.musicxl.blog.cz Prosim *5* *9*
  • nevíte někdo kde bych našla obrázek toho draka kteryho má vytetovanyho na noze?
  • www.vipstyl.webgarden.cz

    www.vipstyl.webgarden.cz *4* *4*
  • dřív, když jsem ještě pink neznala jsem poslouchala věci typu holki, ale od tý doby, neposlouchám nic takovýho, protože opravdová hudba, je od pink, ostatní tam zpívaj nějaký kraviny, ale písničky od pink mají něco do sebe, je fakt super.
  • pink je super jeji nejlepsi pisnicky jsou stupid girls a family portrait a komu se to nelibi at si p_del polibi *15*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Pink je nemožná.
    • Re: Ramazzotti is the Best!!!

      ty jsi nemožný. *16*
    • Re: Ramazzotti is the Best!!!

      Možná,ale ty jsi ještě horší. *16*
    • Re: Ramazzotti is the Best!!!

      Ahoj nikomu neberu názor na Pink...jen jsem chtěla říct, že jako jedna z mála zpěvaček zpívá o něčem..poukazuje na život a na problémy nejen dnešní doby a její klipy nejsou jen přehlídka těl...jako u ostatních zpěvaček a to si na ní cením já.
  • P.I.N.K

    P.I.N.K je fakt super jestli máte nějakou její adresu tak napište na clare6@seznam.cz *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • tahle písnička je fakt fičák povedla se jí na 100% pink je fakt super *5*
  • Stupid Girls

    Ahoj já jsem už ten klip viděla na internetu asi 1000000000x a doporučuju ho já pink šíjeně miluju.máte ty její nový plakáty????????????????ty sou taky super.tak někdy zase napište. *14* *3* *14* *4* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *4* *1* *1*
  • Stupid Girls

    Fakt skvělej song a taky klip!Je vidět,že Pink fakt neumřela!!! *1* Je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4* *5* *5* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit