Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Pink není špatná ale na Erosa se ani zdaleka nechytá!!!
    • Re: Ramazzotti je extratřída!!!

      extra trida to si nemyslim *10*
  • pavel

    FUNHOUSE jen tak dáll............ *3* *3*
  • Sen

    Dneka se mi zdál hustej sen ze jsem se na jednom stdioně setkala s pink a pak byla pařba prostě super!!! *14* *14* *14* *3* *3* *4* *1* *1* *14*
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • Uces

    P!nk má nový úces!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3*
  • Máme rádi Pink

    P!nk je úplně suprová. Prosím hlasujte ji těmi nejlepšími známkami na fotkách ať je mezi 5 nejlepšími. Ona to zvládne!!!!! *4*
  • BLÉÉÉÉÉÉ

    ÚPLNĚ MILUJU LIDI CO SE SEM PRIPLETOU A REAGUJÍ NA CIZÍ ROZHOVOR PO KTERÉM JIM NI NENÍ,A ANI NEVÍ O CEM SE MLUVÍ A CO SE STALO,TAK SE UKLIDNĚTE A PŘESTAN'TE PRUDIT,VRAT'TE SE ZA TOU SVOJI MILEYNKOU(NI PROTI NI NEMAM,ALE JEJI FANOUSCI ME SEROU). *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10*
    • Re: BLÉÉÉÉÉÉ

      Joooo,johana40 má pravdu proc sem chodite kdyz ji nesnasite a jen serete druhe??? *16* *16* *16*
  • čumte!

    pink je nejlepši a kdo řika že ne je kokot *16* *16* *16*
    • Re: čumte!

      jjj *1* *1* *1* P!NK je nejlepší!!!!!Její:So what,sober,fan house a trouble jsou beeeest!!!!! *14* *14* *14* P!NK mám tě mooooc ráda!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: čumte!

        JJJJ a taky je strááááááášne pekná od ní ave maria strasne se mi líbí,ave maria http://www.youtube.com/watch?v=ERwx t6s0FPo v rock podobe no super *14* a pak se mi strašne líbí just like a pill,stupid girl,please don´t leave me pak we will rock you co zpívá ešte s britney a beyoncé..Je jich hodne ale ty co jsi napsala+tyhle miluju *14*
    • Re: čumte!

      přesne,P!nk je nejlepšejší proste ten její hlas no wooooow *14*
      • Re: Re: čumte!

        miluju pink *14* *14* *14*
  • pink.wz.cz

    http://www.pink.wz.cz - super stránky
  • The best of............

    P!NK, JE PLOSTĚ NA SVĚTĚ NEJŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.. ............PLOSTĚ THE BEST OF............A MILUJINKAM JI NA CELÉM SVĚTĚ.......... *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit