Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pink Pink Pink bléééé!

    Nemám ráda Pink! Hlavně mi na ní vadí, že má ráda růžovou! *5* *16* *8* *13*
    • kate.kadlec

      Re: Pink Pink Pink bléééé!

      Prosimtě mi řekni kolik si toho vypila když ses pak na ňu podivala a řeklas todle jako uvažuj hlavou,myslím že vím v čem je tvůj problém prostě jí závidíš co *7* jojo tak to bude *5*
    • kaca007

      Re: Pink Pink Pink bléééé!

      Tě potřu ona jí nemá radá možná kdybys uměla číst tak by ses to dozvěla *3*
      • darkdragonfly

        Re: Re: Pink Pink Pink bléééé!

        jo, to sem četla taky, ale marně si lámu hlavu proč má teda tak obarvený vlasy a nosí ji taky docela často...?
    • Re: Pink Pink Pink bléééé!

      Jenomže ta ji nemá ráda ve smyslu nafintěný barbíny ale prostě jako styl....navíc to není ta vyumělkovaná růžová kterou nosí většina vymaštěných holek na Zemi...je to ....její názor,ale myslím,že bys měla dřív jít do podstaty tý věci než ji začneš kritizovat jen kvůli pseudonymu...........
    • Re: Pink Pink Pink bléééé!

      No a co jako aspon umi zpivat a ma pekny videoklipi *13*
      • Re: Re: Pink Pink Pink bléééé!

        jj... *3* *5*
    • Re: Pink Pink Pink bléééé!

      hmm.ale jediny proc se P!nk takhle jemnuje jt ze ji proste ruzova sekne..ne na hlave, ale jako doost doplnek.. *15*
  • kresalka

    Nase laska opet v Praglu

    20.7.2010 bude P!nk opet v Praze,tentokrat v Edenu!!Tak koukejte vsichni fanouskove prijit!! :)
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      Na koncík samozřejmě jedu, lístky už mám doma, ale chtěla jsem se zeptat, nevíte, jak to tam bude s uschovou baglů apod...?Díky za odpověď...
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        snaz se si s sebou brat co nejmene veci pokud mas listek na stani (urychly ti to vstup) ale pokud mas listky na sezeni,tak to mas v pohode,batohy budou but davat do uschovny a nebo si je budes moct nechat,s tim,ze ti ho zkontroluji:)ja osobne mam stani u podia,takze zadny batoh ani taska pro me nepripada v uvahu..:)
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      pink bude´mat koncert v prahe ??? super.... *14* -velmi jej fandim , je ozaj velka hviezda...jej hlas je taky , podobny ako styl hudby ,,punk alebo rock "!!! - pink ked mala koncert v Prahe , bola super oblecena ,,prekvapila ma " *9* ....... so what,fun house,please dont leave me,crystal ball...... *1* - cawte...a nezda sa vam ze ma blbu tu fotku ???
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        souhlasim s tebou,ta fotka je desna:-/ mel by ji nekdo opravneny zmenit..pritom ma tolik uzasnych fotek a tady je zrovna tahle
      • Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        Ne v Prahe ale v Praze *1* ne,dělám si srandu,vím že jsi ze slovenska *3*
      • Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        je super spevacka!!!
        neviete ako sa vola ta song na zaciatku co spievala na koncerte v sydney ???
        • blond.girl.third

          Re: Re: Re: Nase laska opet v Praglu

          zpevačka !!!!*********
    • Re: Nase laska opet v Praglu

      Tam CHCUUUUU.... mysis ze budou ete naky volňásky? *14* *14* *14*
      • kresalka

        Re: Re: Nase laska opet v Praglu

        listky jeste jsou,ale mela by sis s jejich koupi urcite pohnout:)
  • PINK

    Pink je uplně super,hlavne to jeji novy CD,kdyz sem ho dostala,byla sem hodne prekvapena.... *3* *14* *4* *14* mam ji moc rada....pink is my LOVE *14* *4*
  • pink

    pink je naprosto cool a ta nejlepší zpěvačka na světě *3* *3* *3* *3* *3*
  • Dear Mr President

    na tyhle strance
    http://www.splatt.xf.cz/
    mate videoklip Dear Mr. president s ceskejma tytulkama :) ... tak muzete stahovat :) *3*
  • Chcete zpet P!nk do CR?

    Tak mrknete na http://katuskypink.blog.cz máme tam petici a potřebujeme hlasy! *3*
    • Re: Chcete zpet P!nk do CR?

      ojo, jděte na to, zatim máme 114 podpisů, ale potřebujeme víc!

      http://www.petitiononline. com/08091979/petition.html *14*
  • AUTOGRAMY!

    NABÍZÍM AUTOGRAMY SVĚTOVÝCH HVĚZD! Bydlela jsem nějakou dobu v USA a sbírala podpisy celebrit. Mám jich kolem 30ti, takže pokud máš zájem o originál autogram nějaké své oblíbené hvězdy, tak se ozvi a domluvíme se! stars.autogramy@seznam.cz
    • drndulka

      Re: AUTOGRAMY!

      Jo já sem tam žila ale nemám ani jeden tak klidně.jak se domluvíme?
  • cajushka

    Dáme zcuka...?:)

    Nazdárek všem oddaným fanouškům P!nk *3* Já a kámoška máme lístky na koncert 19. listopadu... všichni, kdo na koncík taky jdete... uděláme sraz...:)... Zájemce o sraz prosím, aby mi napsaly na ICQ: 433551691... doufám, že se vás ozve co nejvíc...:) *3* *5* Tak zatim..:) *3*
    • Re: Dáme zcuka...?:)

      Já bych tak stašně ráda šla na p!nk!!! Aspon) jenou v životě bych chtěla vidět svoji nejoblíbenější zpěvačku naživo *9* *9* *14*
    • Re: Dáme zcuka...?:)

      Ahooj taky mám lístek pod podium severni vstup, jdu i s přítelem. Pojedeme až z Olomouce. Přidám si te na icq:)
      • glackgirl

        Re: Re: Dáme zcuka...?:)

        Tak co? Přidáš si mě teda? *1*
    • cajushka

      Re: Dáme zcuka...?:)

      Jo a ještě... máme lístky pro stání u podia (severní vstup)
  • New page about P!nk:)

    www.pinkandband.blog.cz

    Kouknět e na new page o P!nk, jejím bandu a Careym Hartovi:) *4*
  • jo Pink je dobra to mate pravdu, ale její koncerty nejsou tak ziví jako cd na nich to tak nerozbaluje *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit