Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pink je prostě sjupr já jí miluju *14* ne že mi na ní někdo sáhne *13* myslím s kamarádství *1* *1* *14* je andílek *4* *3*
  • pink.wz.cz

    http://www.pink.wz.cz
  • pink je nej

    pink je nejdokonalejsi zpevacka na svete..nejvic na ni oblibuju jak se dokaze do kazdyho svyho textu vzit a dokaze to prozivat.jaji pisnicky zni potom uprimne a proto jsou dokonaly *3* je ploste dokonala
  • Pink je super *1*
  • koncerty 2010

    Ahojte lidi, chtěla jsem se zeptat, jestli se z vás někdo chystá na některý z koncertů 2010 v Německu? Pražský koncík jsem propásla:-((( tak bych jela klidně do Německa, ale nechce se mi tam jet samotné...
  • piiink

    deejtee semm viiic klipuu p!!!nk!!!!!!!!!!! *8* *8* *13*
    • Re: piiink

      Taky si myslím. Můžeš sem nějaký dát ty
  • CD

    Mám její new CD a je super!!Naprosto geniální!!Miluju Pink!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3*
  • Pink

    pink ůplně lavuje jeji pisnicky me vzdycky dostanou z toho nejhorsi *14* *14* *14* *14*
    • Re: Pink

      Mě taky..je absolutně best. Její písničky dávaj smysl i v překladu,oproti jiným. Je prostě nej nej nej. *14* *14*
      • Re: Re: Pink

        Možná pro tebe *15*
        • Re: Re: Re: Pink

          když se ti nelíbí tak sem nelez! *13*
  • nevíte někdo kde bych našla obrázek toho draka kteryho má vytetovanyho na noze?
  • hojky

    Miluju Pink je to ta nejskvělejší zpěvačka on the world! P!NK 4EVER... *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit