Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PINK JE NEJJJJJJJ!!!!!!!!!
  • Nevíte někdo??

    Hele lidi netušíte kdo by měl být na jejím pražském koncertě jako předkapela?? A jinak všechno nej P!NK *1* *14* *1*
  • koncík

    newíte kdz je koncík pink?? *14*
  • DODATEK

    Nevím to jistě ale mám pocit že v albumu Try this je 16 skladeb *13* - ještě Delerium a Free. Aspoň to tak mám koupený... *13*
  • Kočenka :-*

    Má upa sqelý songy a upa frajerka,ne, jeji klip stupid girls a mnoho dalších ej the best of all *14* *14* *14*
    • Re: Kočenka :-*

      mAŠ Fakt vkus koočenko...ale ten jeji koncert nemel chybůů... *13* je skvělá a zvláš upa moderní
  • Dotaz

    Lidicky nevite jestli se da jeste sehnat listek na P!nk pod podium??dekuju predem za odpoved..ja totiz vubec netusim..
    • Re: Dotaz

      CAU PAJKO MAM NAVIC 1 LISTEK PRIMO POD PODIO POKUD CHCES TAK PRODAM CO TY NA TO?CENA BUDE 1500KC JE TO PREHRANE ALE JA JSME ZA TO DAL 1600KC A TO JSEM JESTE MUSEL JED 5 HODIN VLAKEM DO PRAHY JO TAKZE SI SPOCITEJ CENU VLAKU A LISTKY TAKZE ME LISTEK VYSEL NA NEJAKY 2600 I S CESTOU TAK TO MUSIM DAT ZA 1500KC ALE JINAK JE 100% ORIGINAL OD SAZKY POKUD MAS ZAJEM TAK SE DOMLUVIME A DAME OSOBNI PREVZETI CAU TOMAS
      • kresalka

        Re: Re: Dotaz

        Ahoj Tome,uz listek mam a koupila jsem ho od prekupnika pri mem pobytu v Praze.Stal me 1600kc takze jak ten tvuj..nicmene dekuji za tvou nabidku.
  • Jo... Je fakticky upa supa... Mno.. *3* *14* *14* *15*
  • veve

    ahoj pink je moje nej spěvačka ..umí to na podium rozbalit..je drsná,trošku vypadá jako moje sestřenice *15* *15* *15* ....no a líbí líbý se mi jak je stylová má skoro vždy jinou barvu vlasů *3* .ale tadle jí sluší a hlavně hrozně krásně spívá a nemá nudný videoklipy.. *4* ..fun house!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *3* ahoj já jsem domi
  • P!nkočka

    P!nk je prostě ta nej a navždy bude *14*
  • P!nk

    Tývo ten koncert v Praze byl úžasný hlavně sraz!!!! jsem ráda, že jsem měla možnost se s P!nk jako jen 10 lidí z ČR vyfotit,pokecat a dala mi autogram :D ten trapas bude i v TV :D na očku :D a fotky na t-music.cz trapas jak cíp zítra se chystám na její koncert do Mnichova tak už se těším mazec!!!!!! *14*
    • Re: P!nk

      ahoj, chci se jen zeptat jak jste s na ten sraz dostali, to byla nějaká soutěž? To jsem zase něco propásla. Fakt ti závidím, muselo to být super, že? A jak jste si pokecali, jaká je? A nevíš, kdy to na tom óčku bude? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit