Přejít na výpis diskuzí

Pink

OSOBNOST 31.12.2006 
566 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pink je suprová zpěvačka!fakt coolová holka,škoda že nebydlí u nás v ČR!
  • piiink jee siiperr!!!! a jeji koncert??? jee svetovej neeej.... *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jana291995

    jste blbý

    nechápu princip těhle hádat že někdo je lepší,každej je originál,a každej je dobrej svým způsobem..mně se líbí i Miley i P!nk,ale nechápu proč do diskuze Pink taháte Miley...to že ji někdo odtud nadával?jsme lidi ne?umíme se dohodnout i bez hádek..copak to je nějakej čin že se někomu líbí pink a ne miley?...já zase miluju Mitchela Mussi a Avril..a taky ji srovnávali s Madonnou a Britney,ale mně je to jedno,mě nezajímá co si oni myslí ostatní,ale pro mě je nejdůlěžitější to co si o ní myslím já..a názory ostatních mě nezajímaj..tak proč to tak neuděláte i vy?proč si jich všímáte?!každej má sice právo napsat svůj názor,ale jsme lidi,jsme z jedný planety,mluvíme stejným jazykem,jsme češi sakra...TAK SE NĚJAK DOHODNETE NE???...P!nk je velká rockerka Miley je hvězda díky Hanně Montaně..ale neříkám že by jinak slavná nebyla..obě to jsou skvělý zpěvačky....každá umí něco navíc,ale to neznamená,že Miley je lepší než P!nk nebo naopak..obě jsou stejně dobrý...TAK SE NEHÁDEJTE,NA SVĚTĚ JSOU I DŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI!!!!!
  • Kocik v O2 arene

    já ji miluju tvl, byla sem tam taky na konciku v O2arene, nejlepsi zazitek na celej zivot, bylo to nejlepsi!! xDD já ji pstě loffujuuu a její hudbu taky strašně!!!nej zpěvačka a kdo si to nemysli tk to respektuju ale nemusi to sem psat mezi nas fanousky, muzete mit svuj jinej nazor, ale tk to sem neprisirejte a kdo ji nemusite tk tady nemate co delat xD ju?? byla senzacni, je to proste OPRAVDOVA ROCKOVA STAR, jen kdyby nebrala tolik tech sracek (LSD atd xD prej zhe ho zkusila, mno a kouri jak masina xDD ) ale to k tomu patri, kdo z americkejch hvezd ne..xD je skvelaaaaaaaa jojojojojojojojojojooo :Dlol
  • já vám do toho nechci kecat jak jí tady pomlouváte ae vy máte taky svojí nejoblíbenější zpěvačku neb zpěváka a my vám k němu nepíšem jestli je tlustej nebo blbej nebo co já vím.... a ještě k tomu happy birthday je anglicky tak by se nemusela učit česky ty mentále *6*
  • cajushka

    Pink je hudební královna!!!

    Pink má ten nejúžasnější hlas, jaký zpěvačka může mít!!!*4* Takové "zpívající hvězdy", jako je Kerndlová, Hilton a podobně*9**9*, by se před ní měly stydět a sklonit pěkně hluboko. A všichni co debilně žvatlaj o tom, jak toho konkrétně tyhle dvě dokázaly, by se měli nejdřív zamyslet o čem vlastně mluví.*5* Lidi uvědomte si, že ony se ke slávě dostaly buď přes tatínky nebo přes tučné konto, které jim jen tak spadlo do klína od rodičů... A Pink? Ta začínala s prázdnýma rukama a kam se vyšplhala? Díky svému jedinečnému fascinujícímu hlasu to někam dotáhla!!! Ve svých písničkách zpívá o životě! O opravdovém životě! Tohle prostě nejsou písničky o ničem pořád dokola... Podle mě, je jen málo lidí, co se Pink můžou rovnat a to je prostě fakt... *3* *3* *3*
    • Re: Pink je hudební královna!!!

      No jo,zas to tak nepřeháněj. Pink je celkem dobrá,líbí se mi její písnička So What,ale řekla bych,že Tereza Kerndlová má daleko hezčí hlas. *1* *8* *1* *8* *9* *15* *9* *4* *14*
      • Re: Re: Pink je hudební královna!!!

        Hlas možná, ale talent očividně postrádá. Stejně jako ty sluch. Její laciný klipy se nedaj srovnávat s někým jako je P!nk. Nevím co víc dodat, P!nk má styl, vlastní názory, správně nakřáplej hlas a ví o čem zpívá narozdíl od dnešních vyumělkovanejch "zpěvaček" jako je Lady Gaga, Katy Perry nebo Ashley Tisdale. Těm do hudební branže pomohl snad jenom vzhled.
      • cajushka

        Re: Re: Pink je hudební královna!!!

        promiň jestli tě teď urazím, ale patrně špatně slyšíš... *15* *15* *15*
    • Re: Pink je hudební královna!!!

      máš naprotou pravdu ať si řiká kdo chce co chce je to jednička s veliky J
  • janka153

    P!nk

    uPě nejWits tVrdá, seXyy, dokOnalá.. Drsný textíky... *4*
  • PinKooš..

    Pink Se mi Moc Líbíí -->Má dobrou Image *5* Je super !!!
  • New page about P!nk:)

    Kouknětě na new page o P§nk,Careym Hartovi a jejím bandu:)
    www.pinkandband.blog.cz *5*
  • smutek

    Aaaachjooo...na pink bych strasne chtela jet,ale nejde to...newite jestli to bude v telce??? Díky *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší