Přejít na výpis diskuzí

Přemek Podlaha

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super receptár

    Nestarnúci Receptár a stále šarmantný jeho moderátor stojí za to pozerať. Je to vysielanie naplnené duchom, krásou, praktickými vecami, ktoré k životu patria. Vďaka nemu obohacujem svoje hoby - záhradu, kvety a popri práci mi to dáva relax a potešenie. Chcem využiť príspevok do diskusie aj blahoželaním pánovu Přemkovi Podlahovi k jeho blížiacim sa narodeninám. Želám mu veľa zdravia, pohody, tvorivých nápadov a radosti z toho, že aj na Slovensku má mnoho priaznivcov. Teším sa na stretnutie s ním a jeho kolegyňou pri vysielaní "receptára", a niekedy i v nedeľu. So srdečným pozdravom Marcela z Banskej Bystrice (tiež Blíženec)
  • Prkenná podlaha

    Už by konečně měl jít Přemek Prkenná Podlaha do důchodu. Svými názory už léta otravuje ostatní.
    • Re: Prkenná podlaha

      Souhlasím s Vámi. Moh by jít už do prrrr. Je to pořad pro dům a zahradu, přitom se většinou patlá jen ve žrádle a kvítkách.Tak jaký pořad pro dům a zahradu?? To by musel svou starou prdel zvednout a jet někam do terénu.Chce to omladit a dát pořadu nový náboj. Tato živá mrtvola než něco vykoktá,je poledne pryč a kvítka dávno uschnou. Podlaho, trochu soudnosti by toé chtělo !! Jsi starý, tak už běž do prdele. *9*
      • Už se vaše přání splnilo a opustil nejen televizní vysílání ,ale i tento svět *10*
  • Nevíte někdo z najkého oboru a z které univerzity má Přemek svoje tituly? zkoušel jsem to dohledat ale nikde se to nepíše... *2*
    • bohužel jsem taky neuspěla... *13*
  • Dobrý den moc by mě zajímalo proč říkaji panu Podlahovi pane doktore když jak čtu jeho životopis tak asi žádnej doktor není,to by jistě měl titul přidán i u svého jména. Tak proč zněkoho dělat něco co asi není??? nebo se pletu????
  • Miluju ho!!!!!!!!!!

    Moje lááááááááááska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Konec Receptáře

    Jste rozčarován z toho, že pořad "Receptář" končí. Jíá se ale domnívám, že vy osobně jste měl skončit současně s ukončením tohoto pořadu na ČT1
  • Recept na rychlokvašky

    Pane Podlaho, kdysi (už několik dost let) jste v televisi zmínil, že jste jedl rychlokvašky-trvanlivé a nemáte recept. V té chvíli jsem Vám ho chtěla poslat, ale neudělala jsem to hned... Dnes ode mne ten recept chtěla kolegyně, při psaní jsem si vzpoměla a posílám, možná ho ještě nemáte. Jestli ano, tak aspoň pozdrav z Košic (snad to nevadí, že je recept slovensky). Při dovoleneé kdysi v Mnichovicích jsme Vás potkali, tak si teď,při posílání e-mailu vzpomínám i na pěkné dovolené s našimi 4 dětmi tam. S pozdravem Jarmila Balážová

    Kvasené uhorky:

    1 DEKO, 2 litre vody – prevariť

    Uhorky do 7 dcl fliaš (kúsok chrenu, cibule, kôpru, feferonky – ako je kto zvyknutý.

    Uhorky zaliať vychladnutým nálevom, zatvoriť viečka hlavicou, dať do pivnice na nejakú tácku.

    Po čase sa voda zmúti (začne kvasenie) a následne sa voda vyčistí a „pritiahne sa viečko“.
    Uhorky sú trvanlivé. Pri tom kvasení sa môže vytlačiť trochu vody von, preto tú tácku. Potom ju už netreba.

    Ja
    ri posílání e-mailu
  • Upřimnou soustrast. Teď už pan Podlaha obhospodařuje nebeskou zahrádku...
  • Druhá věc je jaký byl pan Podlaha člověk to nemohu posoudit.
  • Po 25-ti letech končím se sledováním Receptáře pana Podlahy, už se na ten teleshoping opravdu nedá dívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit