Přejít na výpis diskuzí

Přemek Podlaha

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den jen by mě zajímalo proč panu Podlahovi říkají Pane doktore ???když před jménem nikde že je dr.titul psaný nemá *6*
  • Dobrý den,
    panu Podlahovi přeji ještě mnoho let ve zdraví, nicméně jsem ráda, že už ho nebudu muset vidět. Chybí mu umění odejít. Dívat se na to, jak šišlá, padají mu zuby a vůbec celý pohled na něj je již značně neestetický.
    Takže hurá na "receptář" - konečně bez Přemka.
    Janička
  • Likvidace mravenců

    Vážený pane doktore, nevím na jakou Vaši receptářovou adresu se obrátit s prosbou o radu na likvidaci velkých mravenců, kteří nám napadli dřevěnou verandu tak, že se odspodu dřevo rozpadá.Děkuji i za případně doporučenou literaturu nebo Vaše dřívější receptáře či jiné knižní podoby.
    Mnohokrát děkuji.Kalvoda Zd.
  • přání

    Vážený pane Přemku
    Všechno nejlepší k narozeninám.....
  • Před revolucí protože jeho pořad byl jediný byl ucházející.Po revoluci jako spousta jiných si hrál na velkou hvězdu.
    • Však to taky velká hvězda byla a televizní legenda
  • Pana Podlahu jsem milovala jako báječného človíčka už jako dítě, ale sto poslední vůli mne dostal vydědit vlastní krev. Hanba *16*
  • Jste skvělý moderátor a moc milý a příjemný člověk.
  • Přemet Prkenná Podlaha *3*
  • Nevedel kdy odejit, byl jesitny, v poslednich dvou letech mumlal.vynutil si rikat pane doktore, no proste jsem rada ze se na nej nebudu muset uz koukat i kdyz me samotny porad zajimal.mohl ale na tomto svete jeste pobyt pro svoji rodinu.
  • Dementi

    Pane Podlaho, díval jsem se několikrát na Vaše vystoupení v pořadu Dementi. Myslím, že nemáte zapotřebí vystupovat v takové žumpě. Je to nedůstojné Vaší dosavadní práce. Lidé si Vás doposud spojovali s Receptářem - ale toto? Měl byste opravdu vážit, co a jak do kamery říkáte - a držet se svého kopyta. S pozdravem PhDr.Jiří Prášek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit