Přejít na výpis diskuzí

Přemek Podlaha

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z příspěvků je patrná úroveň autorů, většinou velmi nízká. Pořad Přemka Podlahy je vysílán proto, že má stále vysokou sledovanost o kterou jde v komerční televizi především. Pokud se někomu nelíbí, nemusí se na pořad koukat ani psát dehonestující komentáře.
  • Dobrý den moc by mě zajímalo proč říkaji panu Podlahovi pane doktore když jak čtu jeho životopis tak asi žádnej doktor není,to by jistě měl titul přidán i u svého jména. Tak proč zněkoho dělat něco co asi není??? nebo se pletu????
  • Dobrý den jen by mě zajímalo proč panu Podlahovi říkají Pane doktore ???když před jménem nikde že je dr.titul psaný nemá *6*
  • Jste skvělý moderátor a moc milý a příjemný člověk.
  • Po 25-ti letech končím se sledováním Receptáře pana Podlahy, už se na ten teleshoping opravdu nedá dívat.
  • Dobrý den,

    nemáte prosím někdo kontakt (mail či telefon) na Přemka Pohlahu? Díky
    • Mate jeho kontakt?
  • Nevíte někdo z najkého oboru a z které univerzity má Přemek svoje tituly? zkoušel jsem to dohledat ale nikde se to nepíše... *2*
    • bohužel jsem taky neuspěla... *13*
  • Pan Přemek Podlaha je bezpáteřní farizej.
  • Je vidět, že z vás mluví závist když si troufáte toto napsat. Není se ani čemu divit,takových lidí je dnes hodně. Měla by jste spíše soudit sebe a zamyslet se, než házet špínu na druhé!!
  • nejste třída

    já bych toho Podlahu tolik neobdivoval.Je to normální pdnikatel který z toho má pěkný prachy.Vždyť už to dávno není receptář prima nápadů ale hodinový blok reklam na všechy možné přípravky.Kolikrát už se nato nedá dívat.Všechno je příšerně drahé a přitom divácké rady byli zadarmo
    • Reakce k pobavení? Je to normální podnikatel, který z toho má pěkný prachy *5* to se docela bavím. Pisatel je docela bystrý. Poznal, že Přemek je podnikatel a že vydělává prachy? Proto se přece podniká. Myslím, že vydělávám větší peníze než Přemek a proč? Protože podnikám, protože makám, protože zásadnější peníze mohu vydělat pouze v podnikání. Přenku, držím Vám pěsti. Máte krásné podnikání a jsem přesvědčen, že Vaši práci jako práci nevnímáte. Alespoň já to mám tak nastaveno *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit