Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST31.12.2006 1:58
53 příspěvků

Jeden z nejzajímavějších amerických režisérů současnosti překvapuje diváky i odbornou kritiku každým svým novým filmem. Tento scenárista, režisér a producent, který se narodil v Knoxville v Tennessee získal své jméno podle postavy z televizního seriálu, míšence a kováře Quinta. Když mu byly dva roky, matka se s ním odstěhovala do Orange County, Kalifornie, které bylo jeho domovem po dobu následujících dvaceti let. Předtím, než na sebe v roce 1992 na festivalu v Sundance strhl pozornost svým debutem Gauneři (Reservoir Dogs), absolvoval velmi ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný den, nedávno jsem objevila web, kde se dají sehnat peněženky z Pulp fiction, možná to někomu pomůže http://www.originalzfilmu.cz/628-pulp-fiction
  • Jak už napsal "je divnej" Quetin to v hlavě nemá v pořádku ale to ho dělá tim nejlepším režisérem těch nejlepších bláznivejch filmů *1* *1* *1* *1* *1* *14* *3* *1* *1* *4* *4* *5*

Protože jenom někdo jako on dokáže vytvořit něco tak superskvělího.

To je pravej umělec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Best režisér se u mě nikdy nevystřídá.Určitě to je Quentin, to se fakt nikdy nezmění. Všechno nejlepšííí!§ *3* *4* *4*
    A všechno nejlepší tvejm filmům.

Dneska jsem si pustila 3x autozabijáka, je to sice jeho nejslabší výkon ale můj nejoblíbenější. *4* *2* *2* *2* .... Pak samozřejmě i Pulp Fiction, Sin City, Kill Bill, Gauneři a Hanebný Pancharti.

Navíc Quentin je beran... Jako jááááá!!! *1* *3* *3* *4* *5*
  • *Jeho mistrovská režie a geniální scénáře jsou vrcholem kinematografie.Výborně vybraný hudební doprovod ve filmu dokonale zapadá.Celý vtip je v tom,že člověk i když se dívá na jeho filmy podesáté,stále se dobře baví a přichází na stále nové narážky,propletenosti dějě a vynikající dialogy,které vám vlezou pod kůži a už nepustí.V příběhu odhalující se nové souvislosti a propletenosti děje s vynikajícím střihem,kde nůžky kmitají na nejvyšší stupeň.Quentin začátkem devadesátých let proslul jako svěží,drsný i černohumorný vypravěč,který vnesl do tradičních amerických archetypů nový život.Filmový maniak alias "Magor z videopůjčovny"Pro diváky,kteří si pustí řemeslo od Quentina Tarantina dostanou co můžou očekávat (kvalitu).
    *** Tam kde ostatní režiséři dokazují své vrcholy,tam si Tarantino pohrává a přidává další detaily k dokonalosti ***
  • kiss.miss
    pravě sem viděla hanebny pancharty a musim říct že tenhle film se mu povedl:-)
  • Hell Ride ?

proč tam nemáte Hell Ride, který Quentin produkoval 2008 ?
  • clever.girl11

tarantino

Heh nekterym prispevkum se musim smat, kdo nepochopil Tarantina, nepochopil svet showbysnysu a filmovy svet celkove... tezky vysmech...

Ale tak je asi zrejme ze "deti" jeho filmy nikdy nepochopi....
  • terezxd

Narozky

Všechno nejlepší, Quentine! seš nejlepší!,, to mi připomíná, že se asi dneska znova podívám na hanebný pancharty *14*
  • blbci

Quentin Tarantino je umelec vy hovad neni blazen ani magor co teprv takovej Cubrik nebo Linch
    *5*
    • je pravda,že Tarantino není magor,když má IQ 160...a Linch je geniální režisér,toho bych tady jako magora vůbec neuváděla ;)
  • O tom to je

Všechny jeho filmy jsou založený o tom že je to ulítlý, pulp fiction je třeba výbornej film, Scénář úžasnej a má v nich dobrý záběry *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit