Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbci

    Quentin Tarantino je umelec vy hovad neni blazen ani magor co teprv takovej Cubrik nebo Linch
    *5*
    • je pravda,že Tarantino není magor,když má IQ 160...a Linch je geniální režisér,toho bych tady jako magora vůbec neuváděla ;)
  • O tom to je

    Všechny jeho filmy jsou založený o tom že je to ulítlý, pulp fiction je třeba výbornej film, Scénář úžasnej a má v nich dobrý záběry *4* *4*
  • kiss.miss

    123

    ty jeho filmy jsou nic moc ale obsazuje dobrý herce.
    • terezxd

      Re: 123

      *1* *1* Nic moc prej... *7* sou nejlepší!!!
      • kiss.miss

        Re: Re: 123

        ty jeho filmy jsou spíš takový ze se u nich človek víc zasměje nez vystraší.
        • Re: Re: Re: 123

          šak to taky nema byt strašidelne.... to tady nekdo vi zas upny hovna
  • ..........

    me se ty jeho filmi vubec teda nelibi jedinej snad kill bill jinak žadnej.. *5*
    • Re: ..........

      i ten byl moc přehnanej!!
    • Re: ..........

      ..no tak to mluví o tom, že tvůj smysl pro humor je absolutně nulový......a úplně postrádáš fantazii! Tečka
      • kiss.miss

        Re: Re: ..........

        jak vidim tak nejsem jedina vid *1*
  • _cathy_

    Q.T.

    Milujme magory, protože jsou schopni udělat to, co by normálního člověka ani ve snu nenapadlo.
    Ano, Quentin Tarantino je magor. To mi nikdo nevyvrátí. A to je taky důvod, proč jeho filmy všichni tak milují....
  • pavel12355

    nic

    ve filmografii ma mit i film hrdina tam delal rezisera *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Je divnej

    Podle některých jeho filmů se mi zdá že to v hlavě nemá uplně v pořádku... *1*
    • Re: Je divnej

      Tarantino to nemá v hlavě v pořádku.To je jasné,ale proto jsou jeho filmy zajímavé.Nemám paradoxně rád násilí.Proto mám jeho filmy rád.Krev v jeho filmech je jasně prasečí.Nesnaží se nikoho přesvědčit,že to myslí vážně.Všechno je to silně přehnané vyhrocené do kkrajnosti,takže vyzní jako parodie.Horší jsou filmy,kde ty ptákoviny myslí režiséři naprosto vážně.
    • Re: Je divnej

      Jo, taky si říkám. June Carter Cash- manželka country zpěváka Johnnyho Cashe na jednom svém CD zpívala písničku o své vnučce, že se chtěla stát herečkou, a žeji oslovil Tarantino a ona se na něj šla zeptat a June jí řekla, že dělá bláznivý filmy plný krve a ať se radši od toho drží dál. *3* *3*
      Sečteno a podtrženo, souhlas , je to cvok. *5* *8*
    • michal118

      Re: Je divnej

      mislím jsi že jedinej divnej jsi ty *16* *16* *16*
  • simply

    Kill Bill

    Kill Bill je ten upa nejlepší film jaký znám *14* *3*
    • pavel12355

      Re: Kill Bill

      mas naprostou pravdu!!!!! *5* *5*
  • Quentin Tarantino

    Quentin Tarantino je skvělý režisér, skvělý scénárista, dobrý herec, geniální člověk a přitažlivej chlap *14*
    • pavel12355

      Re: Quentin Tarantino

      ty si se zblaznil dyt je to blazen i na ty
      fotce
  • milagros.ml

    Filmografie

    Ahoj, chtěla jsem do filmografie přidat taková díla *1* jako např. KRVAVÁ ROMANCE 1996, MALÝ NICKY SATAN JUNIOR 2000, PRAVDIVÁ ROMANCE 1993, RESERVOIR DOGS (Gaumeři)1991... ale bohužel mi to nejde, na rozcestníku mi to totiž filmoografii vůbec nezobrazuje jen diskografii *7* *7*
    • clever.girl11

      Re: Filmografie

      *7* proč pravdivou romanci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit