Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viděla jsem dost jeho filmů a můžu říct že je jedním z režiserů jehož snímky nenechávají nikoho klidným.nebojí se dát do snímků morbidní věci při kterých si člověk říká je to vůbec možný?(viz scéna pulp fiction jak tam chlap znásilnuje chlapa)avšak umí dobře rozebírat postavy i z psychlogickýho hlediska.Podle mě jeden z nejlepších filmových režisérů současnosti:-)jeho film si nikdy nenechám ujít
  • JE PROSTě JINEJ!!!

    Tarantino je podle mě jeden z hodně mála režiséru součastnosti, kterej dokáže udělat Film, u kterýho nevíte co si máte myslet. Chvíli se smějete, pak nemůžete zavřít oči, pak je nemůžete otevřít, pak se zase smějete a většinou to končí tak, že se smějete a sami sobě se divíte, proč se tomu směju?! Viz scéna vytrženého oka v Kill Bill vol.2. Celý kino se smálo, ale přitom jim v hlavě probleskovalo: To jsem jako úchyl? Qin prostě dělá filmy, který ve Vás zůstanou.
  • Pulp Fiction

    Pulp Fiction .... co dodat prostě jeho nejlepší film... Kill Bill je proti tomu sračka
  • Tarantino

    Podle mě je to dobrej režisér a jeho filmy mám ráda, ale občas mi tak trochu připadá,že je fakt dost zvláštní.
  • Je to super režiser:o))..Mno fakt:o)) Kill Bill...mno fakt:o)) Je to fakt superrrrr film....Mno fakt
  • iii

    Hnusnéééj slyzaaaakk
  • Pulp Fiction, Gauneři, Kill Bill, co dodat?
  • Bourák

    Můj nejoblíbenější filmový režisér je to prostě bourák tenhle Quentin Jerome Zastoupil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit