Přejít na výpis diskuzí

Rachel Hurd-Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anninka0001

    rachel

    no,jsem už zvědavá,jaká bude v Dorianu Grayovi *1*
  • Rachel

    Ona je taká sympatická
  • Ja

    no je super herecka ale skoda ze tu nieje viac fotiek ja by som tu nejake aj dala ale mne to nejde tak prosim aby tu niekto dake dal nove foto ............tak prosim dajte tu dakto estenejake foto lebo ich ma malo tu akosi......................prosiiiiiiiiiiim *8*
    • Re: Ja

      Tvé přání je splněmo *3*
  • haloooo je tu niekto kto by mi poradil a ko mam tu pridat nejake foto lebo to neviem prosim poradtemi niekto *7*
  • Rachel Hraje v těchto filmech

    Petr Pan Sherlock Holmes:The Casa of the Silk Stocking An American Haunting Perfume-The Story of a Murderer
  • Rachel Hurd-Wood

    Myslim si ze ju super je krasna je intelgentna keby som ju poznala osobne tak by som bola asi ten najstastnejsi clove.A s Jeremim sa vilmi hodia k sebe ale myslim si ze je taky suknickar a ona ma aj tak na lepsieho retoze je taka krasna a isto sa na nu len chalani lepia a maju vobec stastie ze sa s nou poznaju a tak isto aj jej kamaratky maju velke stastie urcite je aj velmi dobra herecka lebo nei ani by tu postavu nezahral lepsie ako ona aj ked je este taka mlada ma talent na herecstvo a urcite pocut o nej len same dobre spravi ktore si zasluzi keby bola mojov sestrou tak urcite by som bola na nu velmi hrda a pysna a nevravim o jej rodicoch tym musia byt velmi velmi radi ze maju taku sikovnu dceru"a hadaju sa po kom asi tak je,,PROSTE JE SUPEEEEEEEEEEEEER JA JU ZBOZNUJEM
  • Podla mna je skvela herecka a nechapem tie ziarlive kozy ktore na nu nadavaju pretoze sa s Jeremim poboskala a neverim ze on jej pri nakrucani dal franca a ona mu za to stralila.Mne osobne je luto ze s nim nechodi.Velmi sa im to spolu hodilo.Celkovo ju beriem ako super herecku ktora je naviac ocarujuca a urcite na nu letia chalani
    • Re:

      nikdo ji nezavidi,ze se libala se sumpterem takovej slizoun *13*
      • Re: Re:

        vzdyd jeremy je uplne nadhernej ja jsem sama do nej cvok a musim rict ty jsi prvni clovek ktereho znam kterej nema rad jeremyho sumptera
      • Re: Re:

        koki....sklapni!
      • Re: Re:

        urážíž ho ty ty máš ocq nebo skype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit