Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mimijoe

    Re: curak??zamysli se nad sebou!

    uplne s tebou souhlasím,už sem si pomalu na to zvykla že na radka nadávají a podobně,přitom to je super kluk.
  • curak??zamysli se nad sebou!

    ste trapny...chtela bych vas videt kdyby ste ho potkali..tak by mu to nikdo z vas do oci nerek!!a kdyby byl v tymu kterymu fandite??mluvili by ste uplne jinak...ten kdo tady pinda takovy kraviny mi je fakt k smichu!! *1* *1*
  • duda je čurák

    dudo si čurák a ne hokejista si jenom arogantní nafoukanej kryplkterej se umí jenom rvát a drškovat...........máš v palici nasráno !!!!!
  • mimijoe

    Radek

    Sem ráda že sem radek vratil do ligy,trosku nam to tady zase oživí.přeju mu aby mu to zase šlo jako zaslavistickych casu,jsem hrdá na to ze sem jako radek z chodova. *4* *4* *4* *4* *4*
  • mimijoe

    Re: mazec

    hm a co si ty to by me zajimalo,znaš radka osobne ze o nem tak mluvis
  • mimijoe

    Re: Re: radecek

    hm a co jsi ty asi nula která nic nedokázala a tak si to vylévá tady.Radek je pohodovej kluk ale to tobe asi nema cenu vysvetlovat,
  • Re: 69

    radku jsi bezva magor
  • Re: radecek

    no tak si blbá takové vylízané pako
    DUDA JE p-ča
  • Duda=p.ča

    v pondělí si zase projevil svojí inteligenci co?jinak smutné je ti ž i když jsi ležel na ledě zraněn a odjížděl na střídačku tak na tebe hodně lidí pískalo a na konci to jsi to dodělal doufám že ti na tu palici něco spadne psychouši
  • Duda=p.ča

    www.antifanklubradkadudy.wbs.cz
  • RADEK

    Ahoj je velká škoda že Radek nejde zpět do Slavie ale myslím,že to není jeho konečná a že se do Slavie určitě ještě vrátí *4*
  • Ráďa

    Už patří mezi naší " Budějickou šlechtu " viď *14* Rááááďo , my ten Titul stejně vyhrajem !!! A Ráďá dá vítěznej goool viď *3*
    Měj(te) se hezky , s pozdravem Victoria ♥
  • Radeček

    ty wogo, já nechci aby hrál za Budějovice, to už může hrát rovnou za spartu :-( vrať se zpátky do Slávky...
  • Ráďa

    Ahojky , no doufám že Ráďa nám pomůže vybojovat ten vytoužený TITUL *14* Budějky by si to už zasloužily *4* ...
    Měj se hezky s pozdravem Viktoria ♥
  • cauky

    Ahoj Viktore..to sem rada ze se na tech blbej spartanech shodnem.. *4* a ze de radek do budejek...to me mrzi protoze sem tajne doufala ze se vrati k nam..do slavky.. *9*
  • Ráďa

    Mimochodem , bez těch debilů , ču*áků , kr*ténů apod...by to nešlo ??? Pamatujte si že tímo se projevuje Vaše inteligence vy einštejni ze Sparty *9* Přesně jak bylo řečeno již předemnou , jak jste rudý , tak jste blbý !!! *9*
    Victoria ♥
  • Ráďa

    Radečku , už se těšim v září v Mountfieldu *14* Jinka kdo Ráďovi nadává , tak to neni ničím jeným než "závistí" *13*
    S pozdravem V!ctor!A *14*
  • presne tak

    Tak to si to rekla presne...tomu tymu by si udelalal ostudu ale sobe samotny ji delas taky..uz me to s tebou nebavi...si ......a tim to pro me konci..!!!! *16*
  • bléééééé

    jasná já sem pindolííína největší typanka :D a neoklidim se mě baví vááás tady s*ááát sláávisti *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* bububub *10* *10* *10* *10* hehe :D já vám neřeknu komu fandim nechci tomu klubu delat ostudu víííteee pindíci moji malí
  • vtipny...

    Hele uprimne ty si docela vtipna...akorat nechapu ze kdyz nikomu nefandis tak chodis na jeho osobnost ty pindolino..odklid se laskave hm??!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit