Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???? neví někdo???

    ježiši jakej vůl mohl založit tenhle profil to fakt nechápu .......!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • dudák

    milej DUDO troufnout si na jednou tolik staršího chlapa - ty si ale hrdina !
    Zasloužil by si KULKU ! ! ! ! ! *9*
    • Re: dudák

      Nechce se mi reagovat na příspěvek primitivního blba pod značkou "taky důchodce", protože takovéto výpady - kecy nic neřeší. Jenom se zeptám Vás všech, kteří také někdy jezdíte autem:
      1. Máte nějakou vlastní zkušenost získanou v jízdě v dražším autě s agresivním přístupem ostatních, ať chodců, či řidičů? Já ano.
      2. Setkali jste se někdy při řízení vozidla se situací, kdy jste na kluzké vozovce byli odevzdáni pouze do reakce vozidla bez možnosti Vašeho ovlivnění situace? Já ano.
      3. Byli jste někdy v situaci, kdy Vám chodec , byť na řádném kvalifikovaném přechodu pro chodce vstoupil do vozovky, ačkoliv ve Vašich možnostech již nebylo možné bezpečně zastavit? Já ano.
      4. Víte, jaký je rozdíl mezi dnešním zákonným a normou ČSN daným rozlišením přechodu pro chodce, místa pro přecházení a retardéru z hlediska práv jednotlivých účastníků silničního provozu? Já ano.
      5. Troufnete si s čistým svědomím jednoznačně odsoudit Radka Dudu za jeho úlet v případě, že jste si jako já odpověděli na předcozí otázky kladně? Já ne!

      Je mi 55 let a najezdím ročně cca 50 000 km od roku 1990, předtím tak 20 000 km za rok, takže si myslím, že z hlediska řidičské zkušenosti vím, o čem mluvím.

      Odhoďte emoce a zamyslete se nad tím, proč jsme my Češi na silnicích tak agresivní! Proč to jinde jde a u nás ne? Proč jinde nejsou zácpy na křižovatkách způsobené vjížděním do neprůjezdněho směru, proč se nepouštíme na kruhových objezdech, proč nefunguje pravidlo zipu jako jinde v Evropě? Proč si chodci vynucují přednost tam , kde ji nemají?

      Za to přece nemůže Radek Duda a jemu podobní emocemi řízení jedinci, ale naše "národní" povaha a výchova! Vezměme všichni rozum do hrsti!

      RADKU VYDRŽ!!!!!!!!!!!!!!!!
  • no respect to duda fans

    Drahý Radku Dudo, udělej nám tu radost a jdi se někam zakopat!! Nic si nedokázal akorat si schopnej lhát a hrát nefér.. A vy všichni fanoušci se proberte nebo snad Vás tento "bezmozek" něčim oslnil?? *16* *16* *16*
    • Nic nedokázal??????????????????????????????????????????, ty seš asi fakt vymletej ne? omg rači drž klapačku radek je boží hráč a ví co dělá neměli byste se mu takle sr*t do života když svuj máte očividně posranej!a di se zakopat sám/sama
    • Re: no respect to duda fans

      Nemám ho ráda...hraje prd a furt jen provokuje...
  • misanet

    duda

    !MÍ KÁMOŠI A JÁ VĚŘÍME ŽE DUDA JE NEVINÝ !JEN ON SÁM VÍ CO POVÍDÁ !NA JEHO MÍSTĚ BY SME UDĚLALI TO SAMÍ!SEBEOBRANA NA SEBE A NA SVŮJ MAJETEK MUSÍ BÝT! DUDA JE NEJLEPŠÍ
  • nevim

    co tady vůbec chceš na osobnostech , když ty nejsi žádnaá osobnost....... co si vůbec dělal ve spartě akorát to tam jenom kazil ...fuj *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* hmm nemá cenu to komentovat
  • Radek Duda

    Všichni co píšou, že Radek je debil, kretén a mnohem horší, jsou sami debilové, atd.Já jako jeho velká faninka, ale i jako faninka KLH Chomutov jsem ráda, že po něm klub šáhl. Pomohl nám minulou sezónu k titulu. I když se mu teď nedařilo, je prostě NEJLEPŠÍ hráč. Jenom je škoda, že Radek Duda končí v Chomutově, protože to byl hlavně mediální hvězda a lidi chodili na hokej kvůli němu. Byl to prostě tahoun týmu!! *14*
    • a ty si nadrzena f.i.lcka *12*
  • hovado

    tak ti envim co si v tom zivote dokazal ty!!!kdyby si radka potkal na ulici tak pred nim uteces...koukam ze si fakt inteligent..radsi drz hubu nez pres ni dostanes!!!!asi budes spartan co??njn.a nezapomen jak ste rudy tak ste blbi takze to od vas jako urazku nemuzem brat..to je proste demence..je mi te lito... *9* *15*
  • ...

    Pomlouvat přes internet,to by vám šlo, co ? :) Ale do očí byste mu to,co si o něm myslíte, neřekli. Tak ticho.
  • Radek ledě to je úplně k zbláznění na odstřel a strašně agresivní při tom věřím, že v realu je Radek suprovej chlap a dá se s ním normálně hovořit.
    • Jo jasně,v reálu napadá lidi,je to suprovej chlap *1*
  • Ráďa

    Radečku , už se těšim v září v Mountfieldu *14* Jinka kdo Ráďovi nadává , tak to neni ničím jeným než "závistí" *13*
    S pozdravem V!ctor!A *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit